Żyrafa Sophie w pudełku timeless

80,00 zł

VULLI S.A.

Dostępność: w magazynie

Żyrafka Sopfie w eleganckim pudełeczku będzie idealnym prezentem dla maluszka. 

Ten z pozoru zwyczajny gryzak, jest od ponad 50 lat najchętniej wybieraną zabawką dla francuskich niemowląt. Teraz żyrafa Sophie zdobywa sławę na całym świecie, także wśród dzieci gwiazd.

Cechy: 

 • Gryzak idealny dla niemowlaków - szyja jest wygodna do uchwycenia w dłonie, a głowa i nogi świetnym gryzaczkiem.
 • Brązowe cętki i duże czarne oczy przyciągają uwagę malucha.
 • Sophie ma również piszczałkę w brzuchu, wydającą miły dla uszu dźwięk, przypominający śmiech.
 • Gryzak jest niezwykle miły w doytku, wykonany z drzewa Hevea.
 • Żyrafka Sophie jest w 100% naturalna - została wykonana  z naturalnej gumy (bez ftalanów) oraz jest barwiona farbą spożywczą.
 • wysokość: 18 cm
 • Zabawka wyprodukowana w Unii Europejskiej.
 • UWAGA: ze względu na to że Sophie jest z naturalnej gumy, nie wolno jej sterylizować. Zabawkę nalezy myć wodą i mydłem i po umyciu wycierać do sucha.
 • Gryzak Żyrafka Sophie w 2009 roku otrzymała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op-4296


Jak produktowana jest Żyrafa Sophie?

Gryzaki Vulli  powstają z drzewa Hevea z Malezji, a dokładniej z cieczy, która wycieka spod kory tego drzewa, znanej jako lateks”. Lateks jest wyjątkowym materiałem - jest przede wszystkim naturalny, elastyczny, wodoodporny, a także przyjemny w dotyku i ma ładny zapach. Co ważne, ulega z czasem biodegradacji.

Producent Sophie - francuska firma Vulli - podgrzewa lateks i poddaje go specjalnemu procesowi (m.in.  ponad 14 ręcznych czynności), a w wyniku tego powstaje ukochana żyrafa Sophie.


Doswiadczenie od 1946 roku

VULLI S.A. - producent Żyrafy Sophie - od 1946 roku zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci i niemowląt. W tym czasie zdobyła ogromną wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, a także produkcji bezpiecznych i atrakcyjnych dla dzieci zabawek. Aktualnie oferta firmy VULLI obejmuje ponad 250 produktów. Klienci doceniają jakość i skuteczność gryzaków Sophie i innych zabawek VULLI. Aż 60% akcesoriów marki  VULLI jest produkowana w Rumilly w regionie Haute-Savoie.

UWAGA! Na rynku pojawiają się produkty próbujące się podszyć pod Żyrafę Sophie. Są one wykonane ze zwykłej gumy, są chropowate, mają nieprzyjemny zapach - są po prostu nieoryginalne. W Cały dla Mamy masz gwarancję, że kupujesz oryginalną Żyrafę Sophie prosto z Francji od autoryzowanego dystrybutora.

  Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

  Klienci którzy zakupili ten produkt
  kupili również: