MR B Lullalove super zabawka

76,49 zł

-15%

89,99 zł brutto

Lullalove

Dostępność: w magazynie

Zabawka z ogrzewaczem MR B Lullalove to niezastąpiony gadżet wspierający prawidłowy rozwój dziecka. Niezwykle miękki pluszowy materiał i odpowiednio dostosowany kształt ułatwiają chwytanie małym rączkom. Kolorystyka została utrzymana w czerni, bieli i czerwieni. Szeleszczące elementy również przyczyniają się do szybszego i lepszego poznawania otaczającego świata. Bezpieczny ogrzewacz doskonale ogrzewa brzuszek, pomaga podczas przeziębienia lub innej choroby. Genialna zabawka MR B Lullalove spełnia oczekiwania rodziców świadomie dbających o dzieci. 

Dodatkowe informacje o MR B Lullalove

 • Ogrzewa: Wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń.
 • Antyalergiczny: Przytulanka MR B Lullalove wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną.
 • Z metkami: Z boku wszyto kolorowe metki.
 • Szeleszczący: Nóżka szeleści przy dotyku.
 • MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!
 • Dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać ze sobą. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła.

Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE. Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu.  Dokładny opis masażu dostępny na stronie www.sposobnakolke.pl.

Super Zabawka MR B Lullalove to zestaw etui + ogrzewacz.

Sam wkład ogrzewający nie jest zabawką! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy euti-przytulanka.

Materiał przytulanki: plusz.
Wysokość: 29cm.

Opakowanie nie zawiera ftalanów.

UWAGA: Zestaw zawiera także ogrzewacz wielokrotnego użytku.

  Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

  Produkty powiązane
  Klienci którzy zakupili ten produkt
  kupili również: