Laleczka Pan Forrester i jego pies, Tender Leaf Toys

53,30 zł

-18%

65,00 zł brutto


Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 53,30 zł

Tender Leaf Toys

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Laleczka Pan Forrester i jego pies, Tender Leaf Toys

Zabierz Pana Forrestera i jego wiernego przyjaciela na spacer!

Pan Forrester ubrany jest w koszulkę w paski; ma ruchome nóżki i rączki. Lubi długie spacery ze swoim pieskiem rasy Dalmatyńczyk. Laleczka wielkością idealnie pasuje do drewnianych domków marki Tender Leaf Toys.

 

Pan Forrester i pozostałe laleczki z kolekcji mogą stworzyć wspaniałą rodzinę i zamieszkać w jednym z domków Tender Leaf Toys.

Świetna zabawa i jednocześnie nauka kreatywnego odgrywania ról oraz opowiadania historii.

~~~

Nasze zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego, pochodzącego z kraju położonego na 13 tysiącach rajskich wysp - Indonezji. Do ich pomalowania użyliśmy bezpiecznych i delikatnych farb, dzięki czemu drewno zachowało swój naturalny wygląd i widoczną strukturę. Drewno kauczukowe cechuje się wyjątkową wytrzymałością, co jest niewątpliwym atutem zabawek Tender Leaf Toys.

W trosce o naturę, w miejsce każdego drzewa wykorzystanego do produkcji zabawek Tender Leaf Toys, sadzimy nowe drzewo. W Tender Leaf Toys dbamy o zrównoważony rozwój planety i ochronę środowiska naturalnego.

~~~

Zabawki Tender Leaf Toys tworzone są z myślą o najmłodszych przez brytyjską projektantkę Danielle Hanson, która od lat związana jest z branżą dziecięcą. Dzięki jej doświadczeniu, pasji i niezwykłej wyobraźni, zabawki marki Tender Leaf Toys pięknie odwzorowują detale otaczającego nas świata, jak również dbają o rozwój zdolności manualnych i poznawczych dzieci. 
Wszystkie etapy produkcji zabawek Tender Leaf Toys odbywają się w jednym miejscu, z najwyższą dbałością o środowisko – w egzotycznej Indonezji, kraju słynącym z poszanowania dla własnej kultury i zasobów naturalnych.

~~~

Zestaw zawiera:

Lalka Pan Forrester ** Pies

 

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat.

 

***************

Wymiary zabawki: 8.5 x 4 x 12 cm

Wymiary opakowania: 11.5 x 5.2 x 17.8 cm

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

    Produkty powiązane