Mudpuppy Magiczna książeczka do kąpieli Kolory oceanu

49,00 zł

Mudpuppy

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Niezwykła książeczka do kąpieli amerykańskiej marki MUDPUPPY, wykonana z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego materiału. Na każdej z 6 stron znajduje się stworzenie, zamieszkujące ocean, m.in. ośmiornica, krab czy rybka - rozdymka. Książeczka posiada „magiczne” właściwości – po zanurzeniu w wodzie na czarno - białych ilustracjach pojawiają się kolory! Zabawka zachwyca i rozbudza wyobraźnię. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Książeczki rozwijają wyobraźnię, stymulują pamięć i koncentrację, a także narząd wzroku już od najmłodszych lat. MUDPUPPY dba też o to, by dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.


kategoria: książeczki

wiek: 0+

liczba elementów: 1

wymiary: 15 x 15 cm


Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.


    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

    Produkty powiązane