LILLIPUTIENS Przytulanka aktywizująca wielofunkcyjna Lew Jack 9 m+

139,00 zł


Lilliputiens

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Przytulanka aktywizująca z kolekcji Lew Jack belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. Ma postać dzielnego Lwa Jack'a, uszytego z materiałów o różnych wzorach i fakturach. W jego imponującej paszczy ukryte jest bezpieczne lusterko oraz szeleszczący kawałek arbuza. Przytulankę można rozłożyć jak książkę, a w jej wnętrzu znajduje się tukan Pablo z pustym brzuszkiem, który da się napełnić oraz rozciągliwą, wibrującą podczas ponownego zwijania się szyją, a także ukryty pod liściem lemur George. Lew Jack ma grzywę z kolorowych tasiemek, grzechotkę w głowie i okrągły silikonowy gryzak na prawej łapce. Zabawka jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Rozwija małą motorykę (chwytanie, potrząsanie, wkładanie, wyciąganie), aktywizuje zmysł słuchu (szeleści, dzwoni, grzechocz), wzroku i dotyku, pomaga zauważać zależności przyczynowo-skutkowe, a dzięki gryzakowi – przynosi ulgę w trudnym okresie ząbkowania.
Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.
Idealnie nadaje się na prezent.
Prać ręcznie.

seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne
kolekcja: Lew Jack
indeks: 83050
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 0+
wiek rekomendowany: 9 m+
materiał: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 22 x 14 x 15 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:
Lew Jack jest zawsze gotowy do zabawy. Lubi być bohaterem, głośno ryczeć i rządzić w dżungli, ale na pewno z łatwością go oswoisz.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Lew Jack – Link do kolekcji

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł