Kuba i Buba w szpitalu, czyli o prawach dziecka pacjenta niemal wszystko! G. Kasdepke Zobacz większe

Kuba i Buba w szpitalu, czyli o prawach dziecka pacjenta niemal wszystko! G. Kasdepke

26,90 zł

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Kuba i Buba w szpitalu, czyli o prawach dziecka pacjenta niemal wszystko!

Pierwsza wizyta w szpitalu to prawdziwa przygoda. W każdej chwili ciekawość miesza się z obawami. (...) Tak naprawdę, nie ma się czego bać. Dyrektor, ordynator, lekarz czy pielęgniarka, a więc personel szpitala, robią wszystko, aby dzieci były najważniejsze, wyzdrowiały i wróciły do domu. Przypomina im o tymKarta Praw Dziecka Pacjenta, opracowana wspólnie przez Rzecznika Praw Dziecka i Rzecznika Praw Pacjenta.

Czym jest Karta Praw Dziecka Pacjenta? Jesteśmy pewni, że najlepiej wytłumaczą to Kuba i Buba - bohaterowie książki, którą oddajemy w Wasze ręce. Bliźniaki, w przystępny sposób, wyjaśnią, dlaczego warto słuchać wskazówek lekarza, do kogo zwrócić się o pomoc, kiedy ktoś bliski zachoruje, czym jest tajemnica lekarska, a także co można i czego nie można robić w szpitalu.

Kuba i Buba zdradzą Wam również najpilniej strzeżone sekrety szpitala, do którego trafili. Wspólnie przeżyjecie przygodę pełną zwrotów akcji i śmiechu. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej historii doskonale zrozumiecie, czym są prawa małego pacjenta.

Wyd. Literatura

Ilość stron: 114

oprawa twarda

rok wydania: 2015

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

    Produkty powiązane