Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci

23,92 zł

-20%

29,90 zł brutto

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Wierszyki ćwiczące języki, czyli rymowanki logopedyczne dla dzieci to zbiór zabawnych wierszyków. Wspólne czytanie będzie wielką frajdą dla malucha jak i rodziców.

To doskonała pomoc w pracy z dziećmi mającymi problemy logopedyczne. Nie straszy trudnymi do wymówienia łamańcami językowymi, bo rymowanki są dostosowane do wieku dziecka.

To również świetna propozycja dla dzieci, które nie mają kłopotu z mową, ale są w wieku, kiedy wymowa się rozwija. Książka w ciekawy sposób pomaga ten rozwój wesprzeć.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda i pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Pracownik naukowy Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Prowadzi gabinet logopedyczny, który jest miejscem stałych wizyt małych pacjentów oraz rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej o możliwości stymulowania rozwoju mowy swoich dzieci. Specjalizuje się w terapii opóźnionego rozwoju mowy i zaburzeń artykulacji u dzieci. W pracy terapeutycznej nieustannie próbuje łączyć terapię mowy z rozwojem twórczego potencjału dziecka.

Elżbieta i Witold Szwajkowscy - autorzy książek dla dzieci, zabawek i pomocy dydaktycznych.  W swoim dorobku mają kilkanaście książek edukacyjnych, w tym serii z rymowanymi ćwiczeniami logopedycznymi, oraz zabawki edukacyjne rozwijające zdolności językowe, nagradzane w konkursach krajowych i międzynarodowych.

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Rok wydania: 2015

Oprawa twarda

Wymiary: 17 x 22 x 14 cm

Ilość stron: 128

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł