Opowiem Ci, Mamo, co robią mrówki

30,40 zł

-20%

38,00 zł brutto

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Książka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2-6 lat (a nawet starszych). Dzieci lubią obserwować w tym wieku owady i są chętne do chłonięcia wiedzy na ich temat. Jest to dobry moment, aby przekazać im tą wiedzę w formie zabawy!

To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, umiejętność opowiadania, ale przede wszystkim jest 

Czytając wspólnie z dzieckiem książkę "Opowiem Ci Mamo, co robią mrówki"  poznamy świat owadów i będziemy razem, rozwiązywać wierszowane zagadki.

Książka posiada sztywne i grube kartki, idelane dla małych rączek. W środku znajdziecie piękne ilustracje Katarzyny Bajerowicz, którym towarzyszą rymowane zagadki Marcina Brykczyńskiego. 
Marcin Brykczyński (ur. 1946) – ekonomista z wykształcenia, poeta z powołania. Laureat licznych nagród, w tym Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Polskiej Sekcji IBBY oraz Fundacji Świat Dziecka. Znakiem rozpoznawczym jego twórczości dla najmłodszych są błyskotliwe zabawy słowne, oryginalne poczucie humoru i optymistyczne spojrzenie na świat. W „Naszej Księgarni” poeta wydał m.in. Białego niedźwiedzia, czarną krowę ( z ilustracjami Grażki Lange), pozycję umieszczoną na Liście Honorowej IBBY, oraz Skąd się biorą dzieci.

Katarzyna Bajerowicz (ur. 1969) – poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie – do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium – teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna.

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł