Promocje

Kryzys narodzin - Sheila Kitzinger Zobacz większe

Kryzys narodzin - Sheila Kitzinger

33,90 zł

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Książka S. Kitzinger - Kryzys narodzin to fascynujące i użyteczne źródło wiedzy dla położnych, lekarek, pielęgniarek środowiskowych, ale przede wszystkim dla samych kobiet oraz rodzin!

Jedna na 20 młodych matek doświadcza po narodzinach dziecka zespołu pourazowego. Autorka ksiązki wsłuchuje się w głosy kobiet i ich doświadczenia, żeby ujawnić cierpienia, jakie nierzadko towarzyszą narodzinom dziecka, a które do tej pory były zbyt często "zmiatane pod dywan". 

W swojej książce Sheila Kitzinger bada wpływ, jaki na doświadczenie porodu ma jego przesadna medykalizacja, przede wszystkim wyjaśnia, jakie konsekwencje ma pozbawienie kobiet prawa do podejmowania świadomych oraz respektowanych decyzji co do przebiegu jednego z najważniejszych w ich życiu doświadczeń. 

"Kryzys narodzin" nie jest to książka wyłącznie o okołoporodowej traumie - natomiast przywraca kobietom siłe, aby mogły poradzić sobie z bolesnymi wspomnieniami.

Autorka przedstawia wszystkie za i przeciw, rozważa różne opcje takie jak np. cięcie cesarskie na życzenie, zatrudnienie douli lub poród domowy. 

Bardzo dobra książka dla wszystkich przyszłych Mam!

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł

    Produkty powiązane