Bardzo głodna gąsienica - Eric Carle

26,67 zł


Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Autor: Eric Carle

Ilustracje: Eric Carle

Wydawnictwo: Tatarak

Oprawa: Kartonowa

Format: 18.0x12.5cm

Ilość stron: 16

Rok wydania: 2011

Żarłoczna, zielona gąsienica przemierza świat w poszukiwaniu smacznych kąsków. Podjada listki i owoce, ale nie gardzi również ciastkiem czy kiszonym ogórkiem. Nawet największy niejadek, towarzysząc jej w podróży poprzez przysmaki, dni tygodnia i liczby, skusi się na małe co nieco.

Najbardziej znana książka Erica Carle, do dziś została przetłumaczona na 27 języków!

Książka rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia.

 

Wybrane recenzje:

Wiadomo, że książek nie należy niszczyć, bazgrać po nich, a już na pewno nie powinno się ich jeść. Chyba, że jest się bardzo głodną gąsienicą i ma się przed nosem tak smakowite ilustracje. Gąsienica Erica Carla dosłownie przegryzła dziury w stronach tej książeczki. Dzięki sprytnie wyciętym stronom można śledzić jadłospis gąsienicy przez cały tydzień i przyswoić sobie sztukę liczenia - nie tylko kalorii. Oj, na widok tych pyszności sami byśmy coś przekąsili, choć już raczej w motyle się nie zamienimy.

Miesięcznik Twoje Dziecko

Eric Carle mobilizuje malucha np. do naśladowania ruchów zwierząt. Albo dziurkując twarde kartki, uczy liczenia, rozpoznawania kolorów i przy tym daje pierwszą lekcję przyrody. Ogromną rolę grają tu ilustracje: z białych płaszczyzn wyłaniają się proste bryły o nasyconych barwach. Imponujące edytorstwo: lśniący papier i staranna szata graficzna.

Miesięcznik Mamo to ja, Michał Rusinek i Joanna Rusinek

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł