Promocje

Dawno temu w Mamoko, D.Mizieliński i A.Mizielińska Zobacz większe

Dawno temu w Mamoko, D.Mizieliński i A.Mizielińska

31,50 zł

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Dawno temu w Mamoko
Autorzy: Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska

 

Seria: Mamoko
Wydawnictwo: Dwie Siostry

Oprawa: Kartonowa Foliowana
Format: 23.5x31.5 cm
Ilość stron: 14
Rok wydania: 2011

 

Kontynuacja bestsellerowej książki „Miasteczko Mamoko”. Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w średniowieczu.

Dawno, dawno temu w dalekiej krainie Akuku było sobie miasteczko Mamoko. Przenieś się w czasy rycerzy i wróżek i sprawdź, co działo się w miasteczku, gdy smok porwał króla Władysława. Zobacz, czego szuka Cichomysł i kto odnalazł zagubioną chorągiew. Przekonaj się, do kogo wzdycha dzielny Kichot z Bananic i kogo ustrzelił Robin Łuk. Wyszukuj kolejnych bohaterów i odkrywaj ich przygody. Czy uda Ci się odnaleźć wszystkie grzyby, dukaty i ukryte przedmioty?

Każda rozkładówka książki jest bajecznie narysowaną panoramą fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty.

Książka rekomendowana dla dzieci od 3 roku życia.

 

Aleksandra i Daniel Mizielińscy – graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy książek „Miasteczko Mamoko”, „D.O.M.E.K.”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, „Kto kogo zjada”, ilustratorzy książki „D.E.S.I.G.N.”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?”.

Książka rekomendowana dla dzieci od 3 roku życia.

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: