Oczami Maluszka Karty

25,42 zł

-15%

29,90 zł brutto

Oczami maluszka

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Kolejna część serii Oczami Maluszka została wydana w odpowiedzi na liczne zapytania rodziców, w konsultacji z lekarzami i psychologami zajmującymi się rozwojem niemowląt.Specjalnie dobrane czarno-białe ilustracje przedstawiają przedmioty, zwierzęta i postacie o prostym kształcie. Książeczki powstały na podstawie badań wywodzących się z psychologii rozwoju małego dziecka. Wspomagają prawidłowy rozwój oraz zdolność kojarzenia u Twojego dziecka. Są rekomentowane dla dzieci już od urodzenia. Świetnie się sprawdzą we wprowadzaniu dziecka w świat książek od najmłodszych lat. A wspólnie spędzony czas na oglądaniu i opowiadaniu dziecku, co znajduje się na obrazkach, wzmocni więź z dzieckiem.  

 

Czy wiesz jak widzi Twoje dziecko?

Noworodek widzi, i to niezbyt wyraźnie, to, co znajduje się w odległości 20-30 centrymentrów od jego twarzy. Świat widziany oczami takiego maluszka jest dwuwymiarowy, bez głębi, przypomina obraz widziany przez zamarzniętą szybę. Niemowlęta lubią proste wzory, wyraźnie zaznaczone kontury, większe rozmiary i co najważniejsze - czarno-białą kolorystykę.Mamo, Tato, chcę więcej, niż myślisz

Wprawdzie Twój Maluszek widzi inaczej niż Ty, ale jego potrzeba poznawania otaczającego świata jest równie silna jak potrzeba miłości.
Jako młoda Mama chcesz mu ten świat przybliżyć. Jako świeżo upieczony Tata chcesz stanąć na wysokości zadania i dobrze zrozumieć jego potrzeby.

Naukowcy zaobserwowali, że najbardziej atrakcyjne dla niemowlaka są przedmioty w kontrastowych barwach, takich jak czerń i biel. Przedmioty, które mają prosty kształt i formę. Na początku życia są one bardziej stymulujące niż skomplikowane, wielobarwne zabawki.

W oparciu o psychologię rozwoju małego dziecka, stworzyliśmy „Oczami maluszka” – serię książeczek dla rodziców, którzy chcą aktywnie wspierać rozwój swoich dzieci w pierwszych miesiącach życia.


Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po książeczki z serii „Oczami maluszka”?

 • Specjalnie dobrane czarno-białe, skontrastowane ilustracje odpowiadają sposobowi, w jaki maluszek postrzega świat.
 • Wspomagają prawidłowy rozwój oraz zdolność kojarzenia u Twojego dziecka.
 • Pomagają wzmocnić więź z dzieckiem.
 • Pokazują przedmioty, postacie i zwierzęta o prostym kształcie i formie, są  więc doskonałą okazją do opowiadania dziecku o otaczającym świecie.
 • Wprowadzają malucha w świat książek już od najmłodszych lat.


Karty  „Oczami maluszka” są doskonałym, oryginalnym prezentem dla niemowlaka, zamiast kolejnej grzechotki czy maskotki.

Zestaw zawiera:

 • 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z dodatkiem żółtego koloru,
 • karty możesz spokojnie dać dziecku do rączki bądź położyć do łóżeczka, lub zawiesić na karuzeli lub przy wózku,
 • całość zapakowana w eleganckie pudełko, dzięki czemu karty będą zawsze na swoim miejscu

 


  Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł

  Klienci którzy zakupili ten produkt
  kupili również: