Promocje

Mamoko 3000, D. Mizieliński A. Mizielińska

19,20 zł

-40%

32,00 zł brutto

Dostępność: na magazynie

Mamoko 3000

Autorzy: Daniel Mizieliński, Aleksandra Mizielińska

Seria: Mamoko

Wydawnictwo: Dwie Siostry
Oprawa: Kartonowa Foliowana
Format: 23.5x31 cm
Ilość stron: 14
Rok wydania: 2012

 (...)Jest rok 3000. Miasteczko Mamoko roi się od przybyszów z dalekich planet, robotów i latających pojazdów. Przenieś się w przyszłość i zobacz co przydarzyło się jego mieszkańcom.(...)

Pomysłowa książka obrazkowa. Każda rozkładówka to bajecznie narysowana panorama fragmentu tytułowego miasteczka. Razem tworzą obraz jednego dnia z życia Mamoko i jego sympatycznych mieszkańców. Uważne dziecięce oko odnajdzie tu kilkanaście równolegle poprowadzonych historii, opowiedzianych wyłącznie za pomocą rysunków. Pełne najrozmaitszych szczegółów ilustracje można oglądać godzinami, śledząc przygody poszczególnych bohaterów, oglądając zakamarki miasteczka i wyszukując ukryte przedmioty.

Książka rekomendowana dla dzieci od 3 roku życia.

 

Aleksandra i Daniel Mizielińscy – graficy, twórcy książek i stron internetowych. Art dyrektorzy studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl. Autorzy książek „Miasteczko Mamoko”, „D.O.M.E.K.”, „Co z Ciebie wyrośnie?”, „Kto kogo zjada”, ilustratorzy książki „D.E.S.I.G.N.”. Laureaci wielu nagród i wyróżnień przyznawanych za projekty książkowe i internetowe, w tym prestiżowego międzynarodowego wyróżnienia BolognaRagazzi Award 2010 za książkę „Co z Ciebie wyrośnie?”.

UWAGA: Książka z lekką wadą (na zgięciach posiada wady, nie przeszkadzające w użytkowaniu)

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł