Płyn do dezynfekcji powierzchni MILTON Zobacz większe

Płyn do dezynfekcji powierzchni MILTON

16,00 zł

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Milton płyn do dezynfekcji powierzchni. Płyn przeznaczony do dezynfekcji przedmiotów codziennego użytku, powierzchni i utensyliów kuchennych, a także przeznaczonych dla niemowląt. Produkt wskazuje działanie bakteriobójcze w czasie 5 minut, grzybobójcze w czasie 15 minut.
 
Wskazania: dezynfekcja przedmiotów i powierzchni, także dla niemowląt. 
 
Sposób użycia: mycie wstępne: umyj butelki, smoczki, akcesoria do karmienia piersią i inne w wodzie z detergentem. Lateksowe smoczki przetrzyj wewnątrz i na zewnątrz solą, aby usunać resztki mleka i spłucz wodą. Przygotowanie roztworu: nalej 2,5 litra wody do pojemnika do sterylizacji (dowolny pojemnik plastikowy z wieczkiem), dodaj połowę nakrętki (15ml) płynu Milton. Zanurz przedmioty: zamknij wieczko pojemnika, upewnij się czy wszystkie przedmioty są całkowicie wypełnione roztworem, a wewnątrz nie ma żadnych pęcherzyków powietrza. Akcesoria są gotowe do ponownego użycia po upływie 30 minut. Nie ma potrzeby płukania w wodzie. Akcesoria można zostawić w roztworze na 24 godziny, aż do ponownego użycia. Butelki i smoczki osuszyć, następnie szybko napełnić butelki i nałożyć smoczki. Roztwór pozostaje aktywny przez 24 godziny i w tym czasie można dodawać i wyjmować z niego przedmioty.
 
Pierwsza pomoc: w kontakcie z oczami zanieczyszczone oczy przepłukiwać dokładnie wodą przez co najmniej 10 minut. Unikać silnego strumienia- ryzyko uszkodzenia rogówki. Wyjąć szkła kontaktowe. Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku spożycia: jeśli poszkodowany jest przytomny, wypłukać usta wodą. Nie pić i nie wywoływać wymioów. Niezłocznie skonsultować się z lekarzem. Podrażnienia dróg oddechowych: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, zapewnić ciepło i spokój, wypłukać gardło. W kontakcie ze skórą: zdjąć zniszczoną odzież, narażoną skórę spłukać obficie wodą. 
 
Ważne wskazówki:
Produkt niebezpieczny dla środowiska.
Unikać kontaktu z oczami.
Roztwór może mieć właściwości odbarwiające.
Nie stosować z innymi preparatami o podobnym działaniu.
Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 
Chronić przed dziećmi.
Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu.
Nie wprowadzać do kanalizacji.
UWAGA: Termin ważności do 30,11,2019

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 300 zł