Poduszka do karmienia Poofi Organic Popielata

179,00 zł


Poofi

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Poduszka Poofi jest wielofunkcyjna. Nie jest to zwyczajna poduszka do karmienia!

Mamie zapewni komfort i odpowiednią pozycję przy karmieniu dziecka piersią. Natomiast maluszkowi będzie służyć jako asekuracja przy nauce siadania, podparcie pod brzuszek przy nauce raczkowania, a także jako leżaczek dla noworodków.

Poduszka Poofi to obowiązkowy element każdej wyprawki.  Poduszka jest duża, miękka i wygodna dla mamy i dla dziecka. Specjalna, elastyczna konstrukcja ramion sprawia, że poduszka idealnie przylega to talii mamy, nie przesuwa się zapewniając stabilne podparcie plecom i odciążenie dla kręgosłupa.

Dziecku także będzie na niej wyjątkowo wygodnie ponieważ jest dobrze wyprofilowana i duża, a dziecko znajduje się na odpowiedniej wysokości przy piersi mamy. Poduszka wykonana jest z bardzo sprężystego puchu silikonowego. Materiały, z której jest uszyta są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku.

Ponadto, poduszka Poofi jest łatwa w utrzymaniu czystości. Zdejmowany pokrowiec możesz łatwo uprać w pralce w temperaturze 40°C.

Poduszka jest w pełni bezpieczna dla zdrowia dziecka. Spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa. Zastosowane materiały i wypełnienie poduszki są atestowane znakiem Oeko-Tex standard 100.

 Rozmiar spakowany: 50 x 15 x 45 cm

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł