Woreczki do przechowywania pokarmu 25 szt. Lansinoh

45,99 zł

LANSINOH

Dostępność: Zapytaj o termin realizacji zamówienia pod telefonem 731 999 332

Woreczki do przechowywania pokarmu umożliwiają przechowanie odciągniętego przez mamę mleka w lodówce lub zamrażarce. Są bardzo o wygodne w użyciu i wykonane z najwyższą dokładładnością.

 

Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka.
Woreczki do przechowywania pokarmu firmy Lansinoh wykonane są z polietylenu przeznaczonego do kontaktu z żywnością (PE). Nie zawierają Bisfenolu A (BPA). W procesie produkcyjnym woreczków nie używa się substancji klejowych. Dlatego możesz być pewna, że żadne szkodliwe substancje nie przedostaną się do pokarmu.

 

Woreczki są bardzo wygodne w użyciu.

Torebki Lansinoh są posiadają podwójne strunowe zamknięcie - pokarm się z nich nie będzie się wylewał. Dodatkowo na każdym woreczku jest specjalna etykieta do opisania pokarmu – daty produkcji i ilości mleka. Woreczki znajdują się w podajniku, co ułatwia dostęp i przechowywanie. Woreczki do przechowywania pokarmu Lansinoh są sterylne.

 

Dlaczego warto korzystać z woreczków?

Woreczki do przechowywania pokarmu będą bardzo pomocne w sytuacjach, gdy mama chce wyjść z domu lub nie może nakarmić dziecka z piersi w danym momencie, a nie chce mu podawać mleka modyfikowanego.

Pokarm mamy jest dla dziecka niezwykle cenny. Łączy w sobie możliwie najlepsze składniki, przeciwciała i inne drogocenne substancje, które chronią dziecko przed infekcjami oraz pomagają mu rosnąć i prawidłowo się rozwijać. Dbaj aby nawet po odciągnięciu Twój pokarm pozostał najwyższej jakości.


Jak używać woreczków Lansinoh?

Oderwij pasek zabezpieczający u góry woreczka i otwórz go delikatnie

Woreczki do przechowywania pokarmu Lansinoh są sterylne i nie trzeba ich przygotowywać przed użyciem w żaden specjalny sposób.

Napełnij woreczek Lansinoh pokarmem.

Przed zamknięciem woreczka odczytaj ilość mleka na wydrukowanej na torebce skali, zamknij torebkę i wpisz zawartość na etykiecie.

Przed zamrożeniem należy usunąć nadmiar powietrza z woreczka Lansinoh tak dokładnie, jak to możliwe. Chwyć woreczek pomiędzy palec wskazujący a środkowy (jak nożyczki) i wyciśnij powietrze znajdujące się w górnej części woreczka w kierunku suwaka.

Zamknij woreczek poprzez ściśnięcie pasków u góry. Wykonaj tą czynność dwa razy, aby upewnić się, że woreczek został szczelnie zamknięty.

Woreczki można przechowywać w pionie lub poziomie w lodówce lub zamrażalniku. Jeśli przechowuje się je w pozycji leżącej łatwiej jest je później rozmrozić.

 

Dodatkowe informacje:

  • w opakowaniu znajduje się 25 szt. woreczków,
  • mleko bezpiecznie można mrozić w woreczkach do 6 miesięcy.

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł