Nowy  Prawy i lewy Anna Paszkiewicz Wydawnictwo Widnokrąg Zobacz większe

Prawy i lewy Anna Paszkiewicz Wydawnictwo Widnokrąg

29,90 zł

Dostępność: w magazynie

Prawy i Lewy to… dwa buty o zupełnie odmiennych temperamentach i upodobaniach. Prawy jest zasadniczy, pedantyczny, nie lubi się brudzić – woli zacisze swojej szafy. Lewy ma iście ułańską fantazję! Uwielbia długie spacery, skoki w kałuże i wszelkie szaleństwa… Różnice w charakterach sprawiają, że nocą w szafie z butami toczą się burzliwe dyskusje. Buty butom zazdroszczą a to przygód, a to spokojnego życia… Ale kiedy do rozmowy włącza się mały elegancki pantofelek, okazuje się, że świat nie jest czarno-biały.

Historia Prawego i Lewego lekko i z humorem opowiada o różnicach charakterów i potrzeb. I o szczęściu, które dla każdego może oznaczać coś innego.
Krótka, wyrazista i pełna dowcipnych dialogów opowieść przeznaczona jest dla dzieci od czwartego roku życia, ale spodoba się również siedmiolatkom. Czytelnicy z pewnością docenią pełne zagadkowych i zaskakujących szczegółów ilustracje Katarzyny Walentynowicz.Ale uwaga! Niejedno dziecko, poznawszy sekretne życie butów, które nosi, może zachcieć wskoczyć w pantoflach w kałużę!

Kod EAN
9788395343018
Data premiery
2019-08-23
Strony
32
Rodzaj
Książki
Okładka
Twarda
Format
268x215x10 mm
Kategoria wiekowa
4+

    Wysyłka gratis przy zakupach powyżej 298.99 zł

    Produkty powiązane