Dzisiaj, 2 grudnia 2014, w Cały dla Mamy możesz kupować produkty i korzystać z darmowej dostawy. 

Wszystko odbędzie się automatycznie. Wybierz produkty, które chcesz zakupić, formę dostawy, a my wyślemy do Ciebie paczkę na nasz koszt. Minimalny koszt zamówienia to 30 zł (zgodnie z naszym regulaminem).

Sklep Cały dla Mamy bierze udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy trzeci rok z rzędu! Dzięki zorganziowanej ekipie, szybko pakujemy paczki i wysyłamy je do Ciebie!


Informacje o programie:

2 grudnia 2014r. - Dzień Darmowej Dostawy w polskich sklepach internetowych!

2 grudnia 2014 roku wszyscy internetowi sprzedawcy biorący udział w akcji zaoferują swoim klientom całkowicie darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności czy metody wysyłki.

Skąd pomysł?
Pomysł Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku jest organizowana w Stanach Zjednoczonych. Dzień Darmowej dostawy w Polsce odbywa się po raz czwarty. Na Zachodzie ostatnia impreza przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Dzień Darmowej Dostawy w Polsce zainicjował Krzysztof Bartnik - redaktor naczelny branżowego serwisu eKomercyjnie.pl, na którego łamach regularnie publikowane są praktyczne porady na temat zakładania i prowadzenia sklepu internetowego.

Cel akcji?
Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień.