Poznajemy świat dorosłych!

Maluchy uczą się poprzez zabawę i naśladowanie. Fascynujący je świat odkrywają właśnie w ten sposób. Drewniane kuchnie, warsztaty z narzędziami, zestawy małego lekarza itp. stymulują wyobraźnię dzieci i absorbują na wiele długich godzin. Te ekologiczne i stylowe produkty zaczynają wypierać ich plastikowe odpowiedniki, głównie ze względu na większą trwałość, ale nie tylko. Poznaj zabawki dla dziewczynek i chłopców, które Twoja pociecha pokocha!

Bezpieczne, ekologiczne zabawki dla maluchów

Precyzyjnie wykonane wyroby, poza trwałością, odznaczają się również doskonałym designem. Drewniana powierzchnia utrzymuje ciepło i jest przyjemna dla małych rączek. Nawet jeśli przedmiot przypadkowo się z nich wyślizgnie, w przeciwieństwie do plastikowych produktów – pozostanie nienaruszony. Jakie jeszcze atuty wyróżniają naturalne zabawki? Proponowane przez nas artykuły:

  • wykonane są z ekologicznego surowca,
  • odznaczają się wysoką jakością materiału i wykonania,
  • pokryte są wyłącznie bezpiecznymi dla zdrowia farbami na bazie wody,
  • solidnością przerastają produkty z tworzywa sztucznego.

Na szczególną uwagę zasługuje wzornictwo wyrobów. Liczne detale sprawiają, że dziecko może na całego zaangażować się w odgrywanie przeróżnych ról – szefa kuchni, majsterkowicza czy lekarza. Poniżej znajdziesz to, o czym marzy każdy maluch. Sprawdź!

Dzieci poznają świat dorosłych

Drewniane kuchnie dla dzieci

Piękna drewniana kuchnia dla dzieci to doskonały wybór dla małego wielbiciela gotowania i pieczenia. Wiernie odwzorowane strefy robocze, takie jak kuchenka, piekarnik czy zlew pozwalają najmłodszym na naśladowanie przygotowujących jedzenie rodziców. Pociecha uczy się również przeznaczenia i używania podstawowych kuchennych sprzętów. Proponujemy rozmaite zestawy renomowanych marek. Pośród nich znajdziesz:

Zestaw małego lekarza

Ukochanym zajęciem maluszków jest wcielanie się w przedstawicieli różnych zawodów. Naśladowanie dorosłych to wspaniała rozrywka i sposób rozwijania rozumienia świata.

Jeden z naszych zestawów małego lekarza pomoże rozwinąć wiedzę o ludzkim ciele oraz posłuży jako wsparcie przy oswajaniu dziecka z wizytami w przychodni. W estetycznej walizeczce Kids Concept Natural znajdziesz m.in.:

  • stetoskop,
  • strzykawkę,
  • młoteczek,
  • szpatułkę,
  • termometr,
  • opakowanie leków…

…i inne sprzęty niezbędne lekarzowi w jego pracy. Marka Little Dutch zadbała, aby w zestawie małego medyka umieścić także akcesoria pielęgniarskie.

Warsztat dla dzieci

To prawdziwa gratka dla dzieci zafascynowanych majsterkowaniem. Jeśli Twoja pociecha lubi podglądać Cię podczas prac domowych lub chcesz rozwijać jej wyobraźnię przestrzenną, podaruj maluchowi drewniany stolik warsztatowy Brico ‘Kids marki Janod. Zestaw zawiera aż 40 narzędzi i akcesoriów wiernie odwzorowujących te prawdziwe.

Komplet małego majsterkowicza od Little Duch dodatkowo zawiera klocki, z których dziecko zbuduje wszystko, co podpowie mu wyobraźnia. Drewniany warsztat odpowiedni jest dla maluchów już od 3 roku życia. To zabawka, która długo się nie znudzi!

Podaruj radość!

Powodów, dla których warto postawić na drewniane detale do zabawy, jest wiele. Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka to niewątpliwie jedne z najważniejszych argumentów. Jeśli dodamy do nich piękne wzornictwo, aspekt edukacyjny i trwałość materiału mamy prawie komplet atutów. Jednak aby przekonać się, jak bardzo maluchy uwielbiają naturalne zabawki, najlepiej jedną z nich po prostu podarować. Sprawdź, co jeszcze czeka na Ciebie i Twoją pociechę w naszym sklepie i kup ekologiczny produkt w atrakcyjnej cenie!

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Zagłosuj!)
Loading...