Doidy Cup

Historia słynnego ściętego kubeczka Doidy Cup sięga 65 lat. Kubeczek został zaprojektowany przez brytyjskiego projektanta, ale również ojca. Tom Pickering, bo o nim mowa, stworzył „krzywy” kubek dla swojego synka, który miał problemy z mową, a formą terapii miała być nauka picia z otwartego kubeczka.
Kubeczek Doidy Cup jest przeznaczony dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Dzięki uchwytom, które są dopasowane do małych rączek, dziecko bez przeszkód może samo się napić. Kubeczek dzięki swojemu unikatowemu kształtowi sprawia, że maluch bez problemu się napije, bez konieczności odchylania główki.
Doidy Cup jest rekomendowany przez pediatrów, logopedów, dentystów i specjalistów od żywienia. Używanie kubeczka Doidy Cup zapobiega powstawaniu wad zgryzu, próchnicy zębów mlecznych, problemom logopedycznym i wadom wymowy. Kubek ten jest świetnym rozwiązaniem, gdy chcemy odzwyczaić już malucha od butelki czy kubków niekapków. Materiał, z którego wykonany jest Doidy Cup spełnia wszelkie rygorystyczne normy, nie zawiera BPA, ftalanów ani PVC. Z doświadczenia wielu rodziców kubeczek Doidy Cup jest niezastąpiony w nauce samodzielnego picia. Dziecko bardzo szybko przyzwyczają się do picia z tego kubeczka. Doidy Cup dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, więc każdy maluch będzie mógł znaleźć swój ulubiony kolor!

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów