plecaki, lunchboxy i walizki

W codziennym funkcjonowaniu przedszkolaka, a także krótkich wyjazdach i podróżach, niezbędny okaże się porządny plecak dla dziecka. Jeśli wybieramy się na piknik, czy po prostu chcemy spakować dziecku śniadanie lub przekąski do przedszkola lub szkoły wtedy nieocenione okażą się lunchboxy, które pomieszczą smakołyki dziecka.

Czym powinniśmy kierować się przy wyborze plecaka dla dziecka? Zwróć uwagę na kilka elementów: Wiek dziecka, jakość wykonania plecaka, pojemność plecaka, waga plecaka, funkcjonalnosc plecaka.

Plecaki Skip Hop czy Little Life są niezwykle praktyczne, doskonale wykonane oraz kolorowe. Odpowiednio wyprofilowane i dostosowane plecaki będą idealne dla maluchów. Dodatkowo każdy z małych plecaczków dla dzieci w wieku 1-3 lata posiada specjalną smycz, dzięki której będziemy mieć naszego malucha zawsze „na oku”. Piękne o kolorowe plecaczki spodobają się nie tylko najmłodszym. Szeroki wybór wzorów i kolorów zaspokoi nawet najbardziej wybrednych.

Walizki Skip Hop świetnie sprawdzą się podczas dłuższych podróży czy wycieczek. Odpowiednia długość rączki, będzie idealna dla kilkulatka. Piękne kształty i kolory spodobają się każdemu maluchowi. 

Jeśli wybieramy się na piknik, czy po prostu chcemy spakować dziecku śniadanie lub przekąski do przedszkola lub szkoły wtedy nieocenione okażą się lunchboxy, które pomieszczą smakołyki dziecka. W Cały dla Mamy możesz kupić lunczówki firmy Skip Hop, Tum Tum, Beatrix.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 106 elementów