Podróże małe i duże, szkolne wycieczki, zajęcia dodatkowe... Każde wyjście z domu wymaga sięgnięcia po odpowiednią torbę, torebkę lub walizkę, w której zmieszczą się wszystkie niezbędne rzeczy naszego dziecka. Torby i walizki dla dzieci powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, w stu procentach bezpiecznych dla najmłodszych użytkowników. Wybierając bagaż dla dziecka warto również zwrócić uwagę na ciężar konstrukcji i/lub system ułatwiający przenoszenie lub przewożenie torby czy walizki - paski, uchwyty bądź kółka. Nie bez znaczenia będzie oczywiście kolorystyka i wzór wybranej torby dziecięcej. 

Ładne torby dla chłopców i dziewczynek

Torby dziecięce to doskonałe rozwiązanie kwestii dodatkowych zajęć sportowych lub artystycznych, na które dziecko uczęszcza po szkole. W takiej torbie bez problemu zmieści się dowolny strój sportowy i para butów, ręcznik i zapas wody, bądź przybory plastyczne czy dodatkowe książki (np. do nauki języków obcych). Torby dla dzieci powinny być stosunkowo lekkie i mieć odpowiednią wielkość (nie za duże i nie za małe), być wyposażone w wygodne uchwyty (do przenoszenia torby w ręce lub na ramieniu) oraz wykonane z trwałych, odpornych na wodę i rozmaite zabrudzenia materiałów. Torby dziecięce dostępne są w wielu kolorach i wzorach do wyboru - każda dziewczynka i każdy chłopiec znajdą tę najbardziej im pasującą. 

Walizki dla dzieci na dalekie podróże

Walizka dla dziecka powinna być maksymalnie trwała i solidna, wykonana z najwyższej jakości materiałów, które zagwarantują długoletnie, satysfakcjonujące użytkowanie. Walizki podróżne dla dzieci muszą być również bezwzględnie wyposażone w kółka i teleskopowo wysuwany uchwyt - jedno i drugie umożliwi łatwe przewożenie walizki przez dziecko, bez względu na jego wzrost czy siłę. Ponadto walizki dziecięce powinny posiadać wytrzymałe zamki błyskawiczne, dzięki którym zawartość bagażu będzie maksymalnie bezpieczna. Warto dodać, że dzięki kompaktowym rozmiarom większość dziecięcych walizek może pełnić rolę walizki kabinowej dla dzieci lub całej rodziny (schowamy w niej podręczny bagaż, który bezpiecznie i pod ręką doleci z nami do celu). 

Bagaże z kolorowymi motywami dla dzieci

Musimy pamiętać, że w przypadku walizek dla dzieci nie tylko funkcjonalność się liczy! Dziecięcy bagaż powinien być praktyczny, ale również... po prostu ładny i cieszący oko młodego użytkownika modnymi kolorami i ulubionymi motywami. W naszej ofercie znajdują się kolorowe i wzorzyste walizki na kółkach, które przypadną do gustu zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Walizki dla chłopców to przede wszystkim bagaże z motywem aut, samolotów i balonów, a walizki dla dziewczynek to bagaże w najmodniejszych kolorach mięty i różu, w ananasy czy urocze, różowe ptaszki. Dzieci mogą również sięgnąć po wzory uniwersalne: gwiazdy na granatowym tle, kolorowe domki na szary tle bądź kolorowe gruszki na jasnym tle. Najmłodsze dzieci z pewnością ucieszą się z walizki w kształcie ulubionego zwierzątka: pszczółki, biedronki, sowy, małpki, żyrafy, motyla lub... jednorożca!

Torby i walizki dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 424 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 424 elementów