śpiworki do spania dla niemowląt

Śpiworki do spania dla niemowląt - jaki wybrać?

Śpiworki do spania dla niemowląt mają wiele zalet nad zwykłą kołderką czy kocykiem do spania. Po pierwsze śpiworek zapewnia bezpieczeństwo snu maluszkowi:
(1) dziecko nie wsunie się do śpiworka,a jego główka nie zstanie nakryta jak to ma miejsce w przypadku wsunięcia się pod kołdrę czy kocyk, co grodzi uduszeniem się dziecka
(2) śpiworek opóźnia moment, w którym dziecko samodzielnie przewraca się na brzuszek.
(3) Dziecko kręcąc się w nocy nie zrzuci z siebie śpiworka, więc nie zmarznie,
(4) Zapewnia dziecku komfortową temperaturę przez całą noc,
(5) Jeśli dziecko obudzi się w środku nocy, może swobodnie poruszać się na łóżeczku.

Śpiworki do spania dla dzieci mają różne grubości. Grubość śpiworka określa wskaźnik „TOG”. Podczas letnich, upalnych nocy polecamy śpiworki o grubości 0,5 tog, dla ciepłych wiosennych nowy polecamy 1 tog, a najbardziej uniwersalne są śpiworki o grubości 2,5 tog (idealne do spania jesienią, zimowa i w chłodniejsze dni wiosenne).

(1) Śpiworki o grubości 2.5 tog są świetne od jesieni do wiosny. Jeśli temperatura w pokoiku dziecka nie przekracza 20°C, polecamy śpiworek  o grubości 2.5 Tog.

(2) Jeśli w mieszkaniu jest ciepło i temperatura w pokoiku dziecka to 21°C, lepiej wybrać śpiworek o grubości 1.0 tog do całorocznego użytku. Śpiworki grubości 1.0 tog doskonale sprawdzają się w miesiącach letnich, a także wczesną wiosną i jesienią do dziennej drzemki.

(3) Śpiworki o grubości 0.5 tog są idealne do stosowania w pełni lata, podczas podróży do ciepłych krajów, a także gdy Twoje dziecko jest chore i ma podwyższoną temperaturę.

śpiworki do spania dla niemowląt

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów