Zdrowy sen jest niezwykle ważny dla zrównoważonego rozwoju dziecka. Śpiąc dzieci rosną i nabierają energii na kolejne aktywności dnia codziennego. Warto więc zadbać o jego właściwy wypoczynek i kupić śpiworek dla niemowlaka. Odpowiedni śpiworek niemowlęcy sprawia, że dziecko śpi spokojnie i odpoczywa, aby mieć więcej energii na wyzwania podejmowane każdego dnia.


Śpiworki dla niemowląt marki Gro to doskonały wybór dla każdego malucha. Doskonała jakość wykonania sprawia, że śpiworek niemowlęcy w żaden sposób nie uczuli dziecka. Śpiworek do spania dla niemowlaka utrzymuje temperaturę podczas snu i pomaga w spokojnym wypoczynku. Śpiwory dla niemowlaków posiadają zarówno suwak boczny jak i zatrzaski pod ramionami. To sprawia, że są one niezwykle łatwe i wygodne w użyciu. Niemowlę w śpiworze czuje się komfortowo i bezpiecznie, co ułatwia zasypianie i spokojny sen. Śpiworek niemowlęcy do spania łatwo schnie, nadaje się do prania w pralce. Jednocześnie użyte materiały umożliwiają jego suszenie w suszarce, zachowując przy tym jego właściwości. Dzięki specjalnej technologii jego grubość, 1 tog, sprawia, że dziecko może z powodzeniem spać w nim podczas letnich wieczorów i nocy. Wyposażony w technologię Zip-Click śpiworek niemowlęcy do spania jest praktyczny i wygodny. Warto skorzystać z okazji i wybrać taki wzór, jaki pasuje do naszego dziecka.


Dobry i spokojny sen naszego maluszka to niezwykle ważna rzecz w toku jego wychowania. Jako rodzice musimy pamiętać, aby sięgać po najlepsze możliwe produkty, które pomogą nam dbać o dobro naszych pociech. Wybierając wyjątkową jakość i niebanalne wzornictwo śpiworków dla niemowląt Gro decydujemy się na najlepsze rozwiązanie, które w bezpieczny i sprawdzony sposób ułatwi dzieciom zasypianie i umożliwi zdrowy sen. 

Śpiworek dla niemowlaka - jaki wybrać?

Śpiworki do spania dla niemowląt mają wiele zalet nad zwykłą kołderką czy kocykiem do spania. Po pierwsze śpiworek zapewnia bezpieczeństwo snu maluszkowi:
(1) dziecko nie wsunie się do śpiworka,a jego główka nie zstanie nakryta jak to ma miejsce w przypadku wsunięcia się pod kołdrę czy kocyk, co grodzi uduszeniem się dziecka
(2) śpiworek opóźnia moment, w którym dziecko samodzielnie przewraca się na brzuszek.
(3) Dziecko kręcąc się w nocy nie zrzuci z siebie śpiworka, więc nie zmarznie,
(4) Zapewnia dziecku komfortową temperaturę przez całą noc,
(5) Jeśli dziecko obudzi się w środku nocy, może swobodnie poruszać się na łóżeczku.

Śpiworki dla niemowlaka mają różne grubości. Grubość śpiworka określa wskaźnik „TOG”. Podczas letnich, upalnych nocy polecamy śpiworki o grubości 0,5 tog, dla ciepłych wiosennych nowy polecamy 1 tog, a najbardziej uniwersalne są śpiworki o grubości 2,5 tog (idealne do spania jesienią, zimowa i w chłodniejsze dni wiosenne).

(1) Śpiworki o grubości 2.5 tog są świetne od jesieni do wiosny. Jeśli temperatura w pokoiku dziecka nie przekracza 20°C, polecamy śpiworek  o grubości 2.5 Tog.

(2) Jeśli w mieszkaniu jest ciepło i temperatura w pokoiku dziecka to 21°C, lepiej wybrać śpiworek o grubości 1.0 tog do całorocznego użytku. Śpiworki grubości 1.0 tog doskonale sprawdzają się w miesiącach letnich, a także wczesną wiosną i jesienią do dziennej drzemki.

(3) Śpiworki o grubości 0.5 tog są idealne do stosowania w pełni lata, podczas podróży do ciepłych krajów, a także gdy Twoje dziecko jest chore i ma podwyższoną temperaturę.

Śpiworki do spania dla niemowląt

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 101 elementów