Zabawki z metkami to doskonały pomysł na prezent dla malucha. Wszelkie wypustki i inne elementy wystające z zabawek pomagają mu w rozwijaniu kreatywności i ułatwiają poznawanie świata. Zabawka z metkami może być doskonałym pomysłem dla dziecka, które dopiero co się urodziło, ale także dla nieco starszego malucha.

Istotą takich przedmiotów jest różnorodność i chęć zaspokajania ciekawości dziecka. Dzięki wystającym elementom maluchy mogą z łatwością poznawać różne struktury, mogą ciągnąć, próbować gryźć lub po prostu dotykać przedmiot. W tej kategorii najwięcej rzeczy jest pluszowych. Przytulanka z metkami pomaga dziecku poznawać świat w sposób kontrolowany i bezpieczny. Maskotki z metkami są doskonale przygotowane. Staranny design oraz nienaganne wykonanie sprawia, że każda mama może śmiało dać dziecku przedmiot tego rodzaju. W asortymencie można znaleźć nie tylko przytulanki czy maskotki, ale także specjalne maty, kocyki z metkami dla dzieci oraz szmatkę z metkami dla niemowlaka. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o dzieciach najmłodszych, a więc nie powodują podrażnień, są bezpieczne i nietoksyczne. W ramach tej kategorii oddajemy do Państwa dyspozycji najlepsze zabawki z metkami, które posłużą wielokrotnie małym dzieciom już od narodzin.

Wybierając kreatywne zabawki z metkami wspieramy rozwój naszego dziecka. Dodatkowo stymulujemy jego zainteresowania i skupiamy uwagę na dłużej. Taka zabawka nie nudzi się maluchowi i sprawia, że dziecko lepiej zaczyna rozumieć świat je otaczający.


Jedne z pierwszych zabawek z metkami pojawiły się kilka lat temu i wporwadziła je firma Snoozebaby. Ponadto, dzieci uwielbiają też znanego już Pana Metkę firmy Ks' Kids oraz szmatki sensoryczne firmy La Millou. Warto zwrócić uwagę także na szmatki-przytulanki firmy Peticado, które swoim kształtem przypominają króliczka z długimi uszami, a dodatkowo mają wszyte kolorowe metki z różnych materiałów.

Zabawki z metkami

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 430 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 430 elementów