Skip Hop

Prawidłowy rozwój dziecka jest dla rodziców priorytetem, dlatego szukają zabawek i innych akcesoriów, które będą działały stymulująco. Amerykańska marka Skip hop przy pomocy swoich produktów wspiera maluchy w poznawaniu świata i zdobywaniu nowych doświadczeń. Wśród dostępnych produktów znajdziesz bidony, miski, sztućce, termosy, dodatki do kąpieli, a także wiele innych artykułów, które ułatwią pociechom codzienność i pozwolą na naukę i zabawę.


Szczególną uwagę zwracają maty edukacyjne Skip Hop, które bawią i jednocześnie pobudzają zmysły: słuch, wzrok i dotyk. Stanowią doskonałą motywację do leżenia na brzuszku i raczkowania. Skip hop proponuje też maty, które składa się i rozkłada jak puzzle. Doskonale sprawdzają się jako miejsce do zabaw i stawiania pierwszych kroków. Przestronne torby Skip Hop stanowią z kolei pomoc dla rodziców, którzy mogą posegregować wszystkie rzeczy dziecka i mieć do nich łatwy dostęp podczas spaceru. Warto wyposażyć się w śpiworek Skip Hop zapewniający dziecku odpowiednią temperaturę niezależnie od pory roku. Skip hop oferuje ponadto akcesoria dla starszych dzieci, wśród których znajdują się plecaki i walizki inspirowane między innymi zwierzętami takimi jak: żyrafa, sowa, jeż, motylek lub biedronka. Piękne barwy i wzory zachęcają maluchy do samodzielnego noszenia swoich rzeczy. Bidony i kubki Skip Hop zapewniają dostęp do picia w każdej chwili. Dzięki produktom Skip hop szybciej rozwijają swoje zdolności manualne. Atrakcyjne sztućce i kubki Skip Hop przyspieszają naukę jedzenia i sprzyjają zwiększeniu apetytu. 


Akcesoria Skip Hop bawią i uczą! 


Marka Skip hop dostarcza funkcjonalne rozwiązania, które są starannie dopracowane także pod względem estetycznym. Kolorystyka rzeczy przeznaczonych dla dzieci zachwyca i pobudza wyobraźnię. Produkty są między innymi stylizowane na lubiane zwierzęta, pełne różnorodnych barw i fascynujących kształtów, które zachęcają do nauki i zabawy. Kupując dziecku takie akcesoria, jak bidon czy kubek, talerzyk, sztućce albo miski masz możliwość skompletowania uroczej zastawy, która urozmaici samodzielne spożywanie posiłków i sprawi, że pociecha będzie się uczyć obsługi przedmiotów codziennego użytku.


Dlaczego warto kupować produkty marki Skip hop?


Wybierając artykuły dla najmłodszych, trzeba zwracać uwagę na sposób wykonania. Decydując się na zabawki i akcesoria marki Ship Hop masz gwarancję, że producent użył wyłącznie sprawdzonych tworzyw, które nie mają w składzie PCV, BPA czy ftalanów. Dlatego takie elementy jak miski, termosy, bidony czy sztućce są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Rodzice doceniają też markę za to, że stawia nie tylko na ciekawy design produktów, ale przede wszystkim na ich funkcjonalność. Pojemne plecaki, wygodne walizki, miękkie maty edukacyjne czy dodatki do pokoju dziecięcego są dopracowane w najmniejszym szczególe, zarówno w kwestii wyglądu, jak i użyteczności. Większość zabawek marki Skip Hop wspiera rozwój sensoryczny najmłodszych i ich koordynację ruchową.


Marka Skip Hop oprócz niepowtarzalnego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania  swoich produktów, aktywnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Część zysków ze sprzedaży każdego z produktów,  Skip hop przekazuje na rzecz organizacji, m.in.  Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation (www.pedaids.org), The Ovarian Cancer Research Fund (www.ocrf.org).