Maty edukacyjne

Stworzenie idealnego miejsca do zabaw dla dzieci potrafi przysporzyć wielu kłopotów, ale maty dla dzieci ułatwiają to zadanie. Gwarantują wielogodzinną zabawę, ponieważ dostarczają różne bodźce. Wygodna mata piankowa dla dzieci izoluje je od chłodnego podłoża i amortyzuje upadki. Ciekawym pomysłem jest mata edukacyjna dla niemowląt, jak i mata dla dziecka starszego.

Dlaczego warto kupić matę dla dzieci?

 

  •          Zapewnia doskonałą zabawę – mata dla dzieci wzbudza ogromne zainteresowanie maluchów, które znajdują dla niej wiele zastosowań nie tylko tych przewidzianych przez producenta. Podczas oddawania się licznym przyjemnym czynnościom dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, jak wiele się uczą.

 

  •          Wspiera rozwój motoryczny – warto wybierać maty edukacyjne dla dzieci, ponieważ sprzyjają zwiększeniu koordynacji ruchowej i skłaniają do zmian pozycji ciała.
  •          Sprzyja nauce raczkowania i chodzenia – najpierw mata dla niemowlaka skłania go do sięgania po wiszące nad nim elementy i z czasem do przewracania się na brzuszek, a potem mata złożona z elementów puzzlowych zachęca do raczkowania i stawiania pierwszych kroków. Na rozwój dzieci mata edukacyjna ma zdecydowany wpływ.

 

  •          Trwała i łatwa w czyszczeniu – ważne są praktyczne aspekty maty. Można ją nie tylko położyć w domu, ale i w ogrodzie lub zabrać na wakacje, ale jedną z kluczowych cech jest jej trwałość, a także możliwość bezproblemowego wyczyszczenia. Proponowane maty spełniają wygórowane oczekiwania, ponieważ są wykonane ze starannie dobranych tworzyw. 

Mata edukacyjna Skip Hop to must have dla każdego niemowlaka. Jest to zabawka, której maluszek może używać już od pierwszych dni swojego życia. Czas spędzony na macie podczas aktywnej zabawy zaowocuje postępami w rozwoju motorycznym i intelektualnym dziecka.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów