Mudpuppy

Mudpuppy to amerykańska firma, która powstała stosunkowo niedawno - w 1992 roku.  Ich produkty są często innowacyjne i oryginalne. Wszystkie produkty firmy posiadają atesty CE i ASTM. Mudpuppy specjalizuje się projektowaniu i produkowaniu zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 3 lat. W ofercie tej marki znajdziemy puzzle magnetyczne, układanki, zestawy kreatywne, gry, puzzle, drewniane magnesy, naklejki czy różnego rodzaju zeszyty do rysowania i malowania. 
Układanki magnetyczne to jedna z wielu propozycji firmy Mudpuppy dla dzieci w wieku od 4 lat. Dinozaury, farma, samochody czy zamek księżniczki - wybór motywów jest ogromny. Magnetyczne konstrukcje umilą dziecku czas zarówno w domu, jak i  podróży. Na dwóch planszach tematycznych możemy układać i tworzyć historyjki. Zestaw zapakowany jest w podręczne metalowe pudełko, idealne na prezent. Warto rozważyć także zestawy kreatywne czy zestawy do robienia eksperymentów Mudpuppy.  Znajdziemy tu zarówno coś dla małego artysty jak i naukowca. Zestawy do tworzenia  kolorowych dekoracji, biżuterii zadowolą każdą dziewczynkę, będzie się mogła poczuć jak prawdziwa artystka. 
Dla ciekawskich świata naukowego Mudpuppy przygotowało zestawy do robienia eksperymentów. Wprowadzą one nasze dziecko w świat nauki. Dzięki nim poznamy podstawowe zasady fizyki, przeprowadzimy pierwsze doświadczenia naukowe, a to wszystko możemy zrobić w domowym laboratorium. Mudpuppy oferuje też drewniane magnesy czy kolorowe naklejki będące ciekawą propozycją na krótsze zabawy. Magnesy są dostępne w wielu kolorach i kształtach. Mają często one charakter edukacyjny, bowiem znajdziemy wśród nich literki, cyferki, budowle świata czy zwierzęta.
Produkty Mudpuppy świetnie rozwijają zdolności manualne, artystyczne u dzieci, rozwijają wyobraźnię i kreatywność najmłodszych. Zabawki Mudpuppy były wielokrotnie nagradzane m.in. Dr. Toy's Best Green Product Award 2011, the Oppenheim Toy Portfolio's Platinum Award 2011.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 174 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 174 elementów