Beaba

Podaruj swojemu dziecku co najlepsze, wybierając akcesoria marki Beaba. To kwintesencja doskonałej jakości, bezpieczeństwa oraz trwałości. Dzięki temu masz pewność, że produkty posłużą przez długi czas.
Marka Beaba zajmuje się produkcją akcesoriów dla niemowląt i dzieci od 1989 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze znakomitymi projektantami przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Wszystkie wyróżnia oryginalny design, który doskonale wpisze się w oczekiwania nowoczesnych rodziców. 
Produkty Beaba są bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pielęgnacji oraz karmieniu niemowląt i dzieci. Ulubione przez rodziców produkty  Beaba to m.in. Babycook czyli urządzenie do kompleksowego przygotowania zdrowych posiłków dla dzieci oraz Bibexpresso – ekspres do mleka dla niemowląt. W ofercie znajdziecie także miseczki, sztućce, kubeczki, nawilżacze powietrza, wanienki oraz organizery, butelki, lampki nocne, wanienki do kąpieli, okularki przeciwsłoneczne, a także pojemne i dobrze wyposażone torby do wózków. 
Jeśli cenisz jakość i estetykę wykonania produktów dziecięcych już teraz zapoznaj się z ofertą akcesoriów marki Beaba

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 222 elementów