Podróż samochodem z dzieckiem, zarówno niemowlakiem, jak i tym nieco większym, to nie lada wyzwanie! Jak je zabawić, jak sprawić, żeby maluchowi było wygodnie oraz przede wszystkim, jak odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo? Na szczęście w sklepach można znaleźć różne akcesoria samochodowe, które znacznie ułatwią wspólne wyjazdy i sprawią, że droga przebiegnie bez żadnego problemu.

Przydatne gadżety na podróż z dzieckiem

"Samochodowe podróże z dzieckiem to bułka z masłem!" - nie powiedział żaden rodzic nigdy. Na szczęście dzięki odpowiednim gadżetom można sobie znacznie ułatwić to wyzwanie. Dlatego w naszym sklepie znajdziecie mnóstwo użytecznych akcesoriów samochodowych, począwszy od zabawek, a skończywszy na tych, które mają dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo Waszej pociechy. Dzięki naszym gadżetom do samochodu na podróż z dzieckiem będziecie mogli lepiej przygotować się do wspólnego wyjazdu. Co więcej, zarówno Waszemu maluchowi, jak i Wam czas spędzony w aucie upłynie przyjemniej! Oto kilka akcesoriów, które, według nas, są najbardziej użyteczne zarówno podczas dłuższej, jak i krótszej podróży.

Lusterka do obserwowania dziecka

Lusterko do obserwowania dziecka to jeden z tych gadżetów, które są naprawdę wielofunkcyjne. Lusterko zwiększa bezpieczeństwo jazdy, pozwala na regularną kontrolę malucha zarówno wtedy, kiedy siedzimy z przodu, jak i z tyłu, a także zapewnia rozrywkę dziecku. Lusterka dostępne w naszej ofercie można zamontować w niemal dowolnym miejscu w aucie, dzięki czemu bez problemu da się je dopasować do Waszych potrzeb!

Dlaczego warto skorzystać z tego gadżetu? Przede wszystkim w celu zwiększenia bezpieczeństwa. I to nie tylko najmłodszych pasażerów, lecz także waszego. Dzięki lusterku możecie bez problemu sprawdzić, co robi dziecko bez obracania się i spuszczania wzroku z jezdni. Jest to szczególnie użyteczne wtedy, gdy z dzieckiem podróżuje tylko jeden rodzic. Poza tym lusterko zapewni sporo rozrywki dziecku. Maluch z pewnością będzie się w nim z ochotą przeglądał!

Jeżeli ten gadżet przypadł Wam do gustu, pamiętajcie, żeby kupić lusterka wysokiej jakości. Warto wybierać lusterka o owalnym kształcie, ponieważ zapewniają szersze pole widzenia, a tym samym łatwiejszą obserwację malca niezależnie od tego, czy jego fotelik znajduje się na przednim, czy na tylnym siedzeniu.

Pasy do fotelika

Pasy do fotelika to szczególnie użyteczne produkty. Przydadzą się Wam nie tylko podczas wspólnej podróży, lecz również na co dzień. Wytrzymały pas można bez problemu przyczepić do fotelika, dzięki czemu przenoszenie tego często nieporęcznego elementu wyposażenia samochodu stanie się o wiele prostsze. Dzięki pasom możecie lepiej zadbać o swoją wygodę, a także bezpieczeństwo malucha. Zwłaszcza jeśli zdecydujecie się na pasy dostępne w naszej ofercie. Pasy do fotelika, które znajdziecie wśród naszych propozycji zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby spełniać wszystkie potrzeby rodziców. Przede wszystkim, każdy pas ma bardzo szeroki stopień regulacji, co sprawia, że z łatwością można go dopasować do wzrostu używającej go osoby. Poza tym na pasach znajdują się bardzo wygodne, antypoślizgowe nakładki, które gwarantują, że pas nie zsunie się z ramienia, a przy tym nie będzie wpijał się w ciało.

Pasy zostały także wykonane z najwyższej jakości, atestowanych materiałów, które są wytrzymałe, nietoksyczne oraz bezpieczne zarówno dla maleństwa, jak i dla rodzica. No i nie zajmują dużo miejsca, więc zawsze można mieć je pod ręką w schowku samochodowym. Dzięki tym pasom przenoszenie fotelika stanie się... Dziecinnie proste! Warto również zwrócić uwagę na nasze adaptery do pasów, które efektywnie zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Organizery

Dobra organizacja to podstawa udanego wyjazdu. Odpowiednie przygotowanie i porządek w samochodzie potrafią znacznie zmniejszyć stres związany z podróżą. Dlatego specjalny organizer samochodowy, który można znaleźć w naszym sklepie, to nieodłączny towarzysz każdej podróży!

Wśród naszych propozycji znajdziecie dwa rodzaje organizerów, w formie poręcznej torby, którą można przypiąć do pasa samochodowego lub umieścić pomiędzy dwoma fotelikami dziecięcymi, oraz niezwykle praktyczne organizery wieszane na siedzeniu samochodu. Oba rodzaje organizerów pozwolą na zapanowanie nad chaosem w aucie, a także sprawią, że wszystkie ważne artykuły zawsze będą pod ręką.

Zagłówki dla dzieci

Zagłówki dla dzieci to produkt absolutnie niezbędny podczas podróży z dzieckiem. Zwiększa on nie tylko komfort podróżowania, lecz także bezpieczeństwo malca. Na nasze stronie przygotowaliśmy dla Was różnego rodzaju zagłówki, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Łączy je jedno - są najwyższej jakości.

Wszystkie zagłówki, które znajdziesz w naszym sklepie, zostały uszyte z miłych w dotyku, miękkich tkanin oraz zaprojektowane w taki sposób, by Waszemu dziecku podróż upłynęła jak najwygodniej. Dobrym dodatkiem do zagłówka będzie urocza nakładka na pas w kształcie zwierzątka, która jest nie tylko śliczna, lecz także bardzo wygodna i chroni delikatną skórę maluszka przed sztywnym tworzywem, z jakiego wykonane są pasy.

Akcesoria samochodowe dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 162 elementów