W naszej małej, acz wyposażonej w najciekawsze pozycje książkowe księgarence znajdziecie opowiadania, bajki, książki obrazkowe, komiksy, książeczki do angielskiego dla dzieci oraz poradniki dla rodziców. Wśród poradników dla rodziców znajdziecie poradniki dotyczące opieki nad noworodkami i niemowlętami, a także poradniki najlepszych psychologów dotyczące wychowania dzieci. Polecamy książki znanych i cenionych na całym świecie psychologów Jaspera Juul’a  m.in. „Nie z miłości” czy „Uśmiechnij się, siadamy do stołu”, Thomasa Gordona „Wychowanie bez porazek”, Faber i Razlich „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, aby dzieci do nas mówiły” oraz Karp „Jak wychować najszczęśliwsze dziecko w okolicy”.  Rodziców zachęcamy także do poradników dotyczących jedzenia metodą BLW „Bobas lubi wybór” oraz książki fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego dotyczące opieki nad dzieckiem i rozwoju motorycznego dziecka.

W księgarence Cały dla Mamy mamy wyselekcjonowanie pozycje książkowe dla dzieci od 0 miesięcy do 7-8 lat. Dla niemowląt polecamy czarno-białe książeczki, dzięki którym noworodki i niemowlęta dobrze widzą rysunki dzięki mocnym kontrastom. Dla dzieci w wieku 1-2 lata polecamy książeczki z serii z króliczkiem Miffy czy Świnką Peppą. Nietypowe książeczki do oglądania (nie czytania) z serii „Na ulicy Czereśnowej…” oraz „Mamoko” rozwiną u dzieci spostrzegawczość i umiejętność samodzielnego opowiadania (te książeczki polecamy dla dzieci w wieku od około 2,5 roku).

Nie zapomnijcie także o klasycznych pozycjach naszych polskich poetów m.in. Tuwima, Brzechwy, Chotomskiej, oraz całej serii „Poczytaj mi Mamo”.

Dzieci w wieku 5-6-7 lat zachwycą na pewno opowieści z serii „Bolek i Lolek” czy „Walenty i Spółka”. Ta ostatnia pozycja „Walenty i Spółka” ma 3 części i jest to jedyny dotychczas na rynku kryminał dietetyczny. Książka, która traktuje w zabawny sposób o zdrowym odżywianiu, a zagadka detektywistyczna wciągnie dzieci od 5-6 lat.

Jeśli zależy Ci na oswajaniu dziecka z językiem angielskim polecamy książki brytyjskiego wydawnictwa Usborne. Po pierwsze są pięknie i bardzo kolorowo wydane, a ich edukacyjny charakter będzie doskonały do nauki angielskiego m.in. do nauki kolorów, liczb, zwierząt, kształtów.

Książki

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 468 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 468 elementów