Kocyki i Otulacze

Kocyki dla dzieci (La Millou)

Jednym z najważniejszych produktów w wyprawce dla noworodka są kocyki dla dzieci oraz otulacze. Wybierz przytulne kocyki, dzięki którym dziecko poczuje się bezpiecznie i komfortowo.
Kocyki dla dzieci trafiające do naszej oferty muszą przejść liczne testy. Liczy się przede wszystkim jakość materiałów, estetyka wykonania oraz design. Wszystkie koce pochodzą od renomowanych marek, a duża większość z nich jest projektowana i produkowana w Polsce. Uwielbiamy m.in. kocyki La Millou, które wyróżniają się ciekawą kolorystyką oraz oryginalnymi wzorami. Są niezwykle miękkie i przytulne, a także dopasowane do każdej pory roku – na lato kocyki bambusowe, na wiosnę i jesień kocyki light, a na zimę ciepłe koce. Dodatkowym atutem oferty La Millou jest to, że możesz skompletować całę zestawy z tym samym wzorem – dokupując np. poduszki, zagłówki, śpiworki do spania, pościele.
Proponujemy również kocyki dla dzieci innych uznanych polskich projektantów: kocyki ColorStories o niezwykłym bawełnianycm splocie i w przepięknej kolorystyce,  bambusowe kocyki Lulujo, a także ciepłe i letnie kocyki Poofi.
Wszystkie kocyki i otulacze dla dzieci, które trafiają do sklepu Cały dla Mamy powstają z bezpiecznych materiałów, są bardzo wytrzymałe, starannie dopracowane - z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Dostępne zarówno dla niemowląt, jak również starszaków. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 147 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 147 elementów