Nocniki, nakładki na sedes oraz kosze na pieluchy – to niezbędne artykuły higieniczne dla niemowląt, które przydadzą się codziennie. Dla niemowląt niezbędne są nocniki podłogowe, które można ustawić w każdym pomieszczeniu domu. Gdy maluch będzie nieco starszy i rozpocznie naukę sikania w toalecie, warto zakupić nakładki na sedes dla dzieci.

Nocniki i nakładki na sedes

Wygodny nocnik sprawdza się na początku drogi do odpieluchowania dziecka. Wyprofilowany kształt oraz dużo miejsca do siedzenia to niezbędne cechy dobrej jakości nocnika. Nowoczesne nocniki dla dzieci mają także specjalny odpływ – umiejscowiony tak, że maluch ani na nim nie usiądzie, ani nie dotknie jego zawartości. Ważne jest to, aby każdy dobrej jakości nocnik dla dziecka miał wygodne oparcie, które zapewni odpowiednie podparcie dla pleców malucha. Warto sięgać po najlepsze nocniki dla dzieci od takich producentów, jak: Pourty, Bebe You, czy Béaba. Wszystkie nocniki od tych firm są produkowane z wysokiej jakości plastiku, który jest bezpieczny, stabilny i odporny na uderzenia.

Jak dziecko nauczy się obsługi nocnika, to warto zakupić nakładkę na sedes. Lekkie i komfortowe nakładki na sedes dla dzieci są świetnym sposobem na naukę „dorosłego” korzystania z toalety. Z pewnością na początek przyda się pomoc rodzica, później wystarczy tylko stopień do wchodzenia, aby maluch siedział stabilnie na sedesie. Do wyboru nakładki na sedes plastikowe i silikonowe takich producentów, jak: Potette Plus, Béaba i Bebe You. W naszym sklepie znajdziesz także składany nocnik i nakładkę na sedes 2w1, który doskonale sprawdza się podczas wakacji i pobytów poza domem.

Kosze na zużyte pieluchy

Kosz na brudne pieluchy to świetny gadżet, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy zużytych „pampersów”. Posiada odpowiednią pachnącą folię, dzięki której każda pielucha jest zapakowana oddzielnie. Po wsadzeniu pieluszki, worek skręca się nad nią, przy kolejnym otwarciu kosza nie ma się dostępu do wcześniej wrzuconych zabrudzonych „pampersów”. Kosze na pieluchy pomogą utrzymać czystość w domu. Warto wybrać kosz na zużyte pieluchy Tomme Tipee.

Nocniki i nakładki na sedes dla dzieci kosze na pieluchy

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów