Kiedy małe dziecko zaczyna siadać i przyglądać się podczas spacerów otaczającemu je światu, czas na wózek spacerowy. Wózki spacerowe pozwalają dzieciom na obserwowanie tego, co dzieje się dookoła, a rodzicom na swobodne robienie zakupów, a także wygodne podróżowanie z dziećmi. Wózki dziecięce spacerowe z naszej oferty są wysokiej jakości, markowymi produktami, które ułatwiają życie rodzicom, a dzieciom sprawiają wiele radości podczas wypraw do parku, do miasta, żłobka czy dalekich wycieczek. 

Wygodne i lekkie spacerówki

Zanim małe dziecko zacznie samodzielnie chodzić i będzie na tyle sprawne, że pokona kilkaset metrów, a nawet kilka kilometrów, upłynie od jego narodzin wiele miesięcy. Maluch, który już siada i wyraźnie interesuje się otaczającym go światem, w spacerówce czuje się bezpiecznie, ale też nigdy się nie nudzi. Zamiast patrzeć w niebo, jak w gondoli tradycyjnego łóżka, wreszcie może widzieć wszystko, co znajduje się przed nim. Wózki spacerowe mają niewielkie koła z tworzyw. Są lekkie, często ważą mniej, niż maluch i co ważne, są składane do małych rozmiarów, dlatego mieszczą się w bagażniku każdego samochodu lub w luku bagażowym samolotu. Maluch, który w nim siedzi, wpięty jest w siedzisko pasami, zapewniającymi mu bezpieczeństwo. Dziecko z wózka spacerowego nie zejdzie samodzielnie, nie wypadnie z niego, a jednocześnie ma swobodę ruchów, może spać lub bawić się. Spacerówka jest też świetnym rozwiązaniem od pierwszych dni życia dziecka, jeśli duży wózek zajmuje zbyt wiele miejsca i nie mieści się do samochodu. Jeśli spacerówka ma opcję ustawienia oparcia do pozycji do snu, nawet najmłodsza pociecha wygodnie spędzi w nim czas. Oferowane wózki spacerówki mają regulowane oparcia oraz podpórki pod nogi, dlatego można w nich przewozić dzieci bardzo małe i większe, te w wieku przedszkolnym. Składane daszki zapewniają ochronę przed słońcem i wiatrem, a jednocześnie są przewiewne, więc gwarantują komfort termiczny. Tkaniny użyte przez producentów do wyłożenia siedzisk są odporne na przetarcia, zabrudzenia, łatwe do czyszczenia. Siedziska i oparcia są przyjemnie miękkie, by maluch mógł spędzać w wózku wiele czasu, także podczas snu. Zwrotne koła przednie stosowane w wózkach spacerowych to wygoda prowadzenia. Rodzic może w miejscu obrócić wózek o 360 stopni. Wygodne rączki nie tylko umożliwiają pchanie wózka, ale także jego podbijanie przy wchodzeniu na chodniki, krawężniki lub schodki. W wózkach spacerowych znajdują się też niewielkie kosze na zakupy i kieszenie na drobiazgi, a do każdego z nich dopiąć można torbę na niezbędne rodzicom przybory dziecięce. 

Wózki spacerowe z osłonką przeciwdeszczową

W Polsce pogoda nie rozpieszcza, bywa zmienna i deszczowa. Nie jest jednak ona powodem do rezygnacji ze spaceru. Podczas deszczowej aury dziecko przed deszczem ochroni osłonka przeciwdeszczowa wózka spacerowego. Spacerówki dla dzieci z naszej oferty posiadają ją w komplecie, dzięki czemu idealnie pokrywają one daszek wózka i zabezpieczają całego malucha przed zmoknięciem. Jednocześnie zapewniają mu dopływ powietrza i dobrą widoczność oraz błyskawicznie wysychają. 

Wózki spacerowe typu parasolka

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów