Poofi

Kompletując wyprawkę dla noworodka, zwróć uwagę na praktyczność produktów, ich jakość i komfort użytkowania. Wybierz markę Poofi, dzięki której realizacja najważniejszego projektu w Twoim życiu - macierzyństwa - nabierze zupełnie innego charakteru. Wśród dostępnych produktów znajdziesz: 


  • pościele,

  • pieluszki,

  • otulacze,

  • kocyki,

  • poduszki,

  • przytulanki.

Funkcjonalne produkty Poofi dla rodziców Marka Poofi powstała z myślą o przyszłych i obecnych mamach. Specjalne dla kobiet spodziewających się dziecka firma zaprojektowała wyjątkowo komfortową poduszkę „rogala” do spania w kształcie „9”. Dla mam karmiących piersią powstały wyjątkowe profilowane poduszki – które są bardzo praktyczne i wygodne zarówno dla kobiety, jak i dziecka. Zapewniają odpowiednią pozycję i mogą być wykorzystywane również podczas nauki siadania czy raczkowania. Ponadto, Poofi oferuje ciepłe i miłe w dotyku kocyki oraz bambusowe otulacze mgiełki, idealne zarówno podczas domowej drzemki, jak i tej na wycieczce czy spacerze. Prześcieradła oraz pościele przeznaczone do wózków i łóżeczek wykonane są z oddychającej bawełny zapewniającej spokojny sen najmłodszym. Dostępne są również maty do przewijania i pieluszki, które są niezbędne w codziennej opiece. Przyjemne w dotyku przytulanki w uroczych wzorach zaprojektowane tak, żeby dziecko mogło się nimi bawić swoimi małymi rączkami. Proponujemy także wiele innych produktów, w tym rożki niemowlęce, ręczniki bambusowe, poduszki stabilizacyjne dla noworodka ułatwiające pielęgnację i wychowanie pociechy.


Poofi to polska marka, która swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku i od tego czasu ujęła swoją jakością i wzornictwem tysiące klientów. Dołącz do nich! Kup produkty takie jak pościele, poduszki, koce czy otulacze, które są dostępne w kilku kolorach. Oprócz zapewnienia komfortu będą więc też piękną wyprawką ozdabiającą wnętrze. Pieluszki wykonane są z wysokiej jakości tkaniny bambusowej z domieszką bawełny, dzięki czemu są delikatne i bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo w ofercie mamy różne akcesoria marki Poofi, w tym śliczne przytulanki ośmiornice, które umilą czas najmłodszym. 

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 216 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 216 elementów