Bezpieczeństwo i ciepło to podstawowe elementy, jakie chcemy zapewnić naszemu dziecku w trakcie kąpieli. Pierwsze miesiące życia mogą być szczególnie trudne dla malca, który nie jest w stu procentach przygotowany na otaczający go świat. Dlatego warto zawsze sięgać po produkty najwyższej jakości. Wśród takowych znajduje się z pewnością wanienka dla noworodka. Warto sięgać po najlepsze wanienki dla niemowląt różnych, renomowanych producentów. Wśród nich należałoby wymienić choćby Bebe-Jou, Skip Hop czy Béaba. Są to firmy z doświadczeniem, które od wielu lat dbają o bezpieczeństwo dzieci podczas kąpieli. Wanienka do kąpieli dla noworodka powinna być doskonale stabilna, dopasowana, wielofunkcyjna i bezpieczna.

Plastikowe wanienki dla niemowląt, które znajdują się w naszej ofercie są najwyższej jakości produktami, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne atesty dopuszczające je do użytku niemowląt. Wanienka do kąpieli niemowląt może być różnokolorowa, interaktywna, może rosnąć wraz z dzieckiem. Jednak wanienka niemowlęca to nie jedyny przedmiot, o który powinniśmy zadbać. Warto więc zwrócić uwagę na stojaki pod wanienki dla niemowląt. Dzięki temu możemy z łatwością się przemieszczać, a do tego ten produkt zapewnia nam komfortową stabilizację wanienki w trakcie kąpieli. Cały zestaw został wykonany z największą starannością o szczegóły, może zawierać szereg udogodnień, które wspomogą rodziców zarówno w trakcie kąpieli, jak i po niej, a niemowlakowi dadzą czystą radość z chwil spędzonych w wodzie.

Dobra wanienka dla dziecka jest niezbędna do bezpiecznej i komfortowej kąpieli. Na początku ten codzienny pielęgnacyjny rytuał wydaje się być niekiedy przerażający dla młodych rodziców. Z czasem jednak kąpiel jest samą przyjemnością i świetną zabawką, zwłaszcza dla dziecka. Warto więc wybrać wygodne akcesorium do kąpieli. Wanienka ze stojakiem jest najlepszą opcją.

Wanienki ze stojakiem i stelażem

Wanienki dla dzieci z plastiku są najchętniej wybieranymi akcesoriami do kąpieli, ponieważ są niedrogie, lekkie i praktyczne. Największą ich zaletą jest to, że można je z łatwością przenieść z nalaną wodą, np. z łazienki do pokoju. Wygodnym rozwiązaniem jest wanienka na stojaku, bo pozwala kąpać dziecko na poziomie, który nie sprawia trudności rodzicom. Nie muszą oni się schylać do dziecka i tym samym nadwerężać mięśni pleców.

Wanienka ze stelażem to świetny zakup dla każdego oraz stabilne akcesorium kąpielowe, które przyda się dla świeżo upieczonych rodziców. Stojak nie zajmuje zbyt dużo miejsca, można go szybko złożyć i ustawić w szafie lub innymi miejscu. Ponadto wiele stojaków posiada antypoślizgowe nóżki, które zapewniają stabilność wanienki podczas kąpieli. Niektóre stojaki do wanienek rozkładają się z łatwością, są integralną częścią wanienki. Warto zatem zakupić wanienkę ze stojakiem w komplecie.

Do kąpieli niemowląt i starszych dzieci

Wanienka dla dzieci to zakup na kilka lat. Najpierw kąpie się w nich noworodki, później kilkuletnie maluchy. Można więc wybrać taki model wanienki, aby sprawdził się do kąpieli zarówno noworodków, jak i dwulatków. Dobrej jakości wanienki dla dzieci od urodzenia do ok. 2 roku życia mają wewnętrzny uskok, dzięki czemu są bezpieczne dla siedzących maluchów. To głębsze i większe wanienki, które posiadają system mierzenia temperatury wody podczas kąpieli. Te designerskie wanienki ze stojakiem mają także dyspensery na mydło oraz szampon.

Bezpieczeństwo i komfort kąpieli

Wybierając wanienkę dla dziecka z naszej oferty, możecie być pewni, że będzie to zakup bezpieczny. Wanienki dla dzieci to najlepsze produkty na rynku od takich firm, jak: Bebe You, Skip Hop i Béaba – producentów, którzy kładą ogromny nacisk na wysoką jakość i bezpieczeństwo sprzedawanych artykułów kąpielowych.

Godne polecenia wanienki są wykonane z plastiku najwyższej jakości, to produkty spełniają niezbędne atesty, które dopuszczają do użytku niemowląt. Nawet pod mocną siłą nacisku plastik nie ulega odkształceniom i pęknięciu. Ponadto ich powierzchnia jest wykonana z dobrej jakości plastiku, który pod wpływem ciepłej wody i płynu do kąpieli nie zmienia swoich właściwości. Dzięki temu dziecko w wanience nie ślizga się i nie zanurzy się w wodzie niespodziewanie niebezpiecznie. Antypoślizgowa powłoka daje ogromny komfort użytkowania dla każdego. Ponadto posiadanie wanienki ze stojakiem to ogromna wygoda dla rodziców, którzy wielokrotnie schylają się do dziecka w ciągu dnia. Dobrze jest więc, gdy codzienna wieczorna kąpiel jest czystą przyjemnością, a nie ciężkim obowiązkiem. Rodzic nie musi się wówczas schylać i dźwigać niemowlaka. Co więcej – na prostych nogach prościej sięgnąć po inne akcesoria kąpielowe, które znajdują się w pobliżu wanienki.

Wanienki do kąpieli dla dzieci i niemowląt ze stojakiem

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów