Jedzenie poza domem? Nie ma sprawy! Wystarczy przygotować ulubione dziecięce przekąski (na mniejszy lub większy głód) oraz napoje, spakować je do odpowiedniej torby i... w drogę! Bez względu na to czy wybieramy się na rodzinną wycieczkę, czy wyprawiamy dziecko na szkolny wjazd - warto zadbać o bezpieczne opakowanie żywności, które przedłuży jej świeżość i pozwoli cieszyć się smakiem domowego jedzenia również poza domem. 

Funkcjonalne torby termiczne do przechowywania żywności

Tory termiczne to najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie żywności poza domem, podczas większych i mniejszych wyjść, spacerów i podróży. Torby termiczne wykończone są folią izolacyjną, która umożliwia utrzymanie niższej temperatur wewnątrz, a co za tym idzie - zachowanie świeżości przewożonych w niej produktów przez dłuższy czas. Do wyboru mamy torby termiczne w różnych kształtach i rozmiarach, w większości zapinane na solidny, podwójny zamek, otwierane od góry lub z przodu, takie które można przenosić w rękach lub na plecach (w formie niewielkiego, wygodnego plecaczka)... Ponadto wybrane modele można złożyć do niewielkich rozmiarów i schować w torebce (gdy już dziecko zje całą pyszną zawartość torby). Rodzice małych dzieci mogą w tej kategorii znaleźć również torby termiczne do przenoszenia / przewożenia butelek, np. z mlekiem dla niemowląt. 

Wesołe kolorowe motywy na torbach termicznych

Rodzic wybierając torbę termiczną na jedzenie dla dziecka zwróci uwagę na jej jakość i funkcjonalność, ilość przegródek, dodatkowe kieszonki czy sposób zamykania... A dziecko? Dzieci szukają toreb i pojemników, które będą się i po prostu podobać! Aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci, w naszej ofercie znajdują się włącznie najwyższej jakości torby termiczne dla młodszych i starszych, w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Idealną torbę znajdzie tutaj zarówno mały miłośnik motoryzacji (termiczne lunchboxy w samochodziki, samoloty czy balony), wielbiciele zwierzątek (od słodkich jeżyków, sówek i lisków po najmodniejszą obecnie lamę) i motywów owocowych, jak i zwolennicy uniwersalnych wzorów geometrycznych oraz toreb wykończonych za pomocą gładkich tkanin. 

Torby termiczne dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 221 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 221 elementów