Regularne nawadnianie organizmu w czasie podróży jest niezbędne. Wie o tym każdy, kto odbywa długie podróże samolotem czy samochodem. Oczywiście można sięgnąć po anegdotyczne opowieści rodziców, którzy proszą swoje dzieci, żeby jednak tyle nie piły, bo będą częściej potrzebowały do toalety, ale wszyscy dobrze wiemy, że to tylko takie rytualne narzekania. Nikt przy zdrowych zmysłach nie rusza w drogę bez wody - soki owocowe i słodkie gazowane napoje nie sprawdzają się w podróży, a na kawę lepiej się po prostu zatrzymać na stacji benzynowej.

Wychodząc na przeciw rodzicom świadomym tego, że kupowanie wody w plastikowych butelkach jest nieekologiczne, przygotowaliśmy ofertę wielorazowych kubków turystycznych i butelek ze słomką dla dzieci. Dla najmłodszych picie w podróży nie jest łatwe. Wciąż coś się wylewa czy rozchlapuje. Z naszymi kubkami podróżnymi nie ma takiej możliwości: nic się nie wyleje i nie rozchlapie. Ciepła herbata zawsze będzie ciepła, zimna woda - zawsze zimna.

Wygodne i kolorowe kubki dla dzieci

Kubek niekapek z innowacyjną krawędzią umożliwiającą picie w każdym jej miejscu i w każdej pozycji to idealna propozycja do samochodu. Poradzi sobie z nim już roczny maluch zapięty w foteliku na tylnym siedzeniu, któremu picie podaje mama siedząca za kierownicą. Kubek ma silikonową uszczelkę i plastikową nakładkę, które nie przeciekają nawet podczas upuszczenia kubka przez dziecko.

Butelka termiczna ze słomką to znakomita alternatywa dla tradycyjnych butelek czy bidonów doposażanych w dodatkowe opakowania termoizolacyjne. Utrzymuje ona stałą temperaturę napoju nawet do 6 godzin, a silikonowy ustnik z rurką do picia gwarantuje, że nic się nie wyleje.

Wygodne, pozbawione szkodliwych substancji (BPA, PVC, lidu i ftalanów oraz innych pochodnych ropy naftowej) wielorazowe kubki podróżne i butelki z ustnikami to doskonały wybór na wszystkie podróże małe i duże. Niewielka objętość sprawia, że kubki i butelki są łatwe do utrzymania nawet w najmniejszych rączkach i można nimi bez problemu manewrować także podczas szybkiej jazdy. 

Kubki podróżne i butelki ze słomką dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 413 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 413 elementów