Karmienie niemowlęcia w podróży już nie musi nosić znamion survivalu. Nowoczesne akcesoria do karmienia dzieci tworzy się z myślą o tym, że także w niesprzyjających warunkach i dziecko, i karmiąca je osoba dorosła muszą mieć swobodę ruchów oraz komfort związany z podawaniem i przechowywaniem pożywienia.

Obok tradycyjnych lunch boxów i pudełek na przekąski, mamy więc w naszej ofercie nowoczesne wielorazowe sterylne saszetki - bardzo łatwe do utrzymania w czystości oraz ponownej sterylizacji. Zakup saszetek to gwarancja, że przygotowane w domu jedzenie dla niemowlęcia da się zabrać ze sobą w drogę. To alternatywa dla kupowania drogich słoiczków oraz dla przygotowywania posiłków w czasie jazdy.

Kolorowe torby termiczne, w których zmieszczą się  napełnione saszetki, śliniaczki oraz inne akcesoria do karmienia dla dzieci to także niezbędny element wyposażenia każdej dużo podróżującej rodziny. Kolorowa torba wykończona folią izolującą, pozwala dłużej zachować świeżość żywności, a podwójny suwak ułatwia dostęp do wnętrza.

Akcesoria do karmienia dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów