Zapewnienie możliwości bezpiecznego załatwienia potrzeb fizjologicznych dzieci podczas podróży jest sporym wyzwaniem. Ogólnodostępne toalety na parkingach, stacjach benzynowych czy przydrożnych zajazdach mogą pozostawiać sporo do życzenia (przede wszystkim w kontekście czystości), zwłaszcza podczas dużego natężenia ruchu, w okresie wakacyjnym czy podczas tzw. długich weekendów. Dlatego zarówno jednorazowe nakładki sedesowe, jak i nocniki powinny być nieodzownym elementem każdej wyprawy z małym odkrywcą. Pomoże to zapewnić nie tylko spokój rodzicom, ale również komfort dzieciom. Poza tym komunikat mamo siusiu może wymagać natychmiastowej realizacji - wówczas nie mamy czasu na szukanie najczystszego miejsca na załatwienie sprawy i zjeżdżamy z trasy w pierwszym możliwym momencie.

Ogromną pomocą dla rodziców małych dzieci są nocniki turystyczne. Wybierz produkt, który będzie zapewniał wygodę Tobie i Twojej pociesze. Podejmując decyzję, weź pod uwagę preferencje młodego użytkownika, częstotliwość ewentualnych wyjazdów oraz ich cel — jeden artykuł lepiej sprawdzi się na wycieczce do lasu, a inny podczas długiej wyprawy. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne akcesoria — jednorazowe nocniki i nakładki sedesowe, które gwarantują zachowanie higieny i mogą być zawsze pod ręką. Proponujemy także wielorazowe nocniki turystyczne, łatwe do spakowania i zapewniające bezpieczną podróż, bez stresu o nagłe i niepodziewane sytuacje. 

Higiena i bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży

Załatwianie potrzeb fizjologicznych podczas podróży przez małe dzieci zdecydowanie ułatwiają nocniki turystyczne dla dzieci. To produkt dostępny w kilku wersjach: nocnika i nakładki na sedes z trwałego tworzywa (dziecko załatwia się do specjalnych, jednorazowych woreczków, pochłaniających wilgoć i nieprzyjemne zapachy), silikonowych wkładek (można je zastosować na ulubiony nocnik dziecka, a następnie bez problemu wyczyścić) oraz jednorazowy nocnik (tani i lekki, zajmujący niewiele miejsca w torebce i łatwy do rozłożenia, biodegradowalny, z maksymalnie chłonnym wkładem). Każde z powyższych rozwiązań pozwala na higieniczne załatwienia potrzeb fizjologicznych dziecka, bez konieczności korzystania z publicznych toalet.

W tej kategorii produktów znajdziemy również maksymalnie wygodne i bezpieczne w użytkowaniu nakładki na WC - wielorazowe i jednorazowe. Artykuły wielorazowe (najczęściej będące produktem typu 2w1: nocnik turystyczny i nakładka na WC) wykonane są z solidnych tworzyw sztucznych i pasują na wszystkie standardowe sedesy. Stosuje się je najczęściej dla dzieci, które są na etapie "przesiadania się" na toaletę lub po prostu nie korzystają z nocników. Jeśli podróżujemy sporadycznie, możemy sięgnąć po jednorazowe nakładki, wykonane z papieru z recyclingu i ekspresowo rozpuszczające się w toalecie.

Akcesoria, które zawsze warto mieć pod ręką

Niewątpliwą zaletą jednorazowych nakładek i nocników turystycznych jest ich funkcjonalność — są kompaktowe, łatwe w użyciu oraz poręczne. Sprawdzą się nie tylko podczas wycieczek, ale również na spacerach, placach zabaw, na basenie czy w innych miejscach, gdzie trudno jest znaleźć toaletę dla dziecka. 

Nawilżane chusteczki higieniczne to produkt, bez którego rodzicielstwa nie wyobraża sobie większość opiekunów małych dzieci. Sprawdzają się zarówno podczas codziennej pielęgnacji niemowląt, jak i podczas spacerów oraz wszelkiego rodzaju wyjazdów. W większości sytuacji mogą skutecznie zastąpić mycie rąk, np. po skorzystaniu z toalety czy nocnika oraz przed jedzeniem. Wybierając mokre chusteczki, należy bezwzględnie zwrócić uwagę na ich skład.

Nocnik turystyczny dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów