W różnych sytuacjach niezbędny jest łatwy i szybki dostęp do dziecięcych akcesoriów, co gwarantuje torba do wózka. Dzięki niej mamy wszystkie niezbędne rzeczy w zasięgu ręki. W torbę do wózka można spakować wiele rzeczy – od pieluszek i ubranek, po butelki, smoczki i zabawki. Na szczęście torby do wózka obecnie są nie tylko pojemne, ale również atrakcyjnie wykonane. Torby do wózków dziecięcych to funkcjonalne rozwiązanie kwestii przenoszenia / przewożenia wszystkich akcesoriów, które mogą się przydać podczas spaceru bądź dowolnego wyjazdu z maluchem. Odpowiednio dopasowana do wózka torba sprawi, że wszystko będzie pod ręką - wygodnie i bezproblemowo, bez obciążania ramienia mamy czy taty dodatkowymi bagażami. 

Wygoda w czasie spacerów z dzieckiem

Torba do wózka, w zależności od modelu, posiada kilka lub kilkanaście funkcjonalnych przegródek i kieszonek, w których z łatwością rozlokujemy wszystkie "przydasie": od zapasowych pieluszek, ubranek i mokrych chusteczek, przez ulubione dziecięce zabawki, matę do przewijania i podstawowe dziecięce kosmetyki, po portfel, klucz i telefon. Nowoczesne torby do wózka to produkty doskonałej jakości, wykonane z bardzo trwałych i odpornych na zabrudzenia materiałów, świetnie wykończone oraz dostępne w różnych wzorach, rozmiarach i kolorach. 

Specjalne, uniwersalne zaczepy do torby do wózka pozwalają na dopasowanie dowolnej torby do każdego wózka dziecięcego. Zaczepy wykonane są z trwałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne poliestru oraz wyposażone w solidne rzepy (umożliwiają dopasowanie zaczepu do grubości ramy wózka) i duże, mocne karabińczyki do których możemy przypiąć torbę. Czarnoszara kolorystyka zaczepów sprawia, że te są maksymalnie uniwersalne i pasują stylistycznie do wszystkich wózków. 

Stylowe i funkcjonalne torby do wózka

Te funkcjonalne torby dla rodziców małych mają być przede wszystkim praktyczne, ale współcześni producenci dbają również o to, by były również zgodne z aktualnymi trendami modowymi. Właśnie dlatego w kategorii torby do wózków dziecięcych znajdziemy produkty desginerskie, w bestsellerowych kolorach i wzorach. Największą popularnością cieszą się obecnie szare i czarne torby do wózka, zwłaszcza z karmelowymi wykończeniami. Torba do wózka może być... nie tylko do wózka! Wszystkie torby można z łatwością odpiąć, przewiesić przez ramię i bez problemu zabrać ze sobą w odwiedziny u znajomych czy na wizytę u pediatry. W tej wersji będą się prezentować również dobrze, zarówno na ramieniu mamy, jak i taty!

Dlaczego warto kupić torbę do wózka dziecięcego?

  •          Potrzebne rzeczy dla dziecka zawsze pod ręką – z toreb do wózka warto korzystać niezależnie od sytuacji. Nie zawsze mamy możliwość zostawienia dziecka pod czyjąś opieką i załatwienia spraw np. w urzędzie, a wiadomo, że w każdej chwili maluch może potrzebować różnych rzeczy. Wówczas torba do wózka będzie nieoceniona.
  •          Wysoka jakość i trwałość – dostępne na rynku torby do wózków dziecięcych odznaczają się wykonaniem z coraz lepszych materiałów, które zapewniają estetyczny wygląd i możliwość użytkowania torby do wózka nawet przez kilka lat.
  •          Funkcjonalność – torba na wózek jest pojemna i wyposażona w kilka kieszeni, które umożliwiają posegregowanie wszystkich akcesoriów. Warto inwestować w torby do wózków, ponieważ ułatwiają opiekę nad dzieckiem. Najlepsze torby do wózków dziecięcych można nosić również na ramieniu.
  •          Bogaty wybór wzornictwa – w torbie do wózka istotną rolę odgrywa jej praktyczny wymiar, ale torby do wózków są traktowane tak samo jak każdy element mody, dlatego można liczyć na wyszukany design i gustowną kolorystykę. Wybrana torba na wózek powinna spełniać indywidualne oczekiwania. 

Sprawdź naszą ofertę mamy ponad 120 wzorów toreb do wózka renomowanych marek w tym torby La Millou i torby Skip Hop

Torby do wózka dziecięcego

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 150 elementów