Nauka jedzenia jest jedną z ważnych lekcji życia, jakiej dzieci nie mogą pominąć. Niestety nauczenie maluchów ładnego zachowania przy stole często przyprawia rodziców o ból głowy, ponieważ część z nich to zdecydowane niejadki. Jednak sztućce Skip hop są w stanie diametralnie zmienić ich nastawienie. Posługiwanie się sztućcami Skip Hop dostarcza mnóstwo frajdy ze względu na ciekawe wzornictwo i kolorystykę. Podobnie jest z kubkami Skip hop.

Dlaczego warto kupić sztućce i kubki Skip Hop?

 

  •          Kolorowy design zachęcający dzieci do jedzenia – unikalne sztućce Skip hop powodują, że jedzenie staje się dla dzieci przyjemnością. Również talerzyki i kubki Skip hop są pełne intensywnych, przykuwających wzrok kolorów i motywów, które przełamują monotonię. Na produktach Skip Hop pojawiają się liczne zwierzęta, m.in. żyrafy, kotki, pieski, małpy, jeże i biedronki, ale można też spotkać smoka.

 

  •          Ochrona przed rozsypaniem przekąski – specjalny kubek Skip Hop przeznaczony na przekąski umożliwia dziecku zabranie swojego przysmaku np. na wycieczkę. Odpowiednie zabezpieczenie chroni przed jego wysypaniem.

 

  •          Zdobywanie praktycznych umiejętności kulturalnego spożywania pokarmów – nie tylko specjalny kubek Skip Hop, ale wszystkie kubki, sztućce i talerzyki motywują dziecko do większego zaangażowania podczas posiłku. Kolorowe talerzyki sprawiają, że niektóre dzieci nawet same sięgają po nie, gdy nadchodzi pora posiłku. Gdy jedzenie sprawia im przyjemność, chętniej i szybciej uczą się prawidłowo trzymać sztućce. 

Zapoznaj się z całą ofertą marki Skip Hop

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów