Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Dzieci są szczególnie narażone na szybką utratę wody, dlatego bidon Skip Hop powinien im towarzyszyć w przedszkolu, szkole lub podczas wycieczki. Z bidonów Skip Hop warto korzystać bez względu na sytuację, aby szybko ugasić pragnienie. W bidonach Skip Hop może znajdować się woda lub dowolny sok. Ważne, aby dziecko zawsze miało picie w zasięgu ręki.

 

Dlaczego warto kupić bidon Skip Hop?

 

  •          Picie dostępne w każdej chwili – dzieci są bardzo aktywne i często sięgają po picie dopiero, gdy uczucie pragnienia jest silne. Dzięki bidonowi Skip Hop dziecko ma dostęp do ulubionego napoju zawsze, gdy tego potrzebuje. Posiadając bidon Skip Hop, nie musi prosić o picie dorosłych, np. podczas wycieczki.

 

  •          Oryginalny i kolorowy design – bidony Skip Hop są pełne intensywnych kolorów i ciekawych motywów, dzięki którym maluchy chętniej i regularniej sięgają po picie. Stylowy bidon Skip hop może być opatrzony zwierzęcym wizerunkiem lub innym rysunkiem.

 

  •          Łatwy chwyt – Skip Hop bidon jest dostosowany do małych, dziecięcych rączek. Maluchy nie mają problemu z trzymaniem bidonu Skip Hop. Posługiwanie się bidonem Skip Hop jest dla nich proste.

 

  •          Praktyczne zabezpieczenia – warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia, jakimi charakteryzują się bidony Skip Hop, które zapobiegają wylewaniu się napoju. Picie przez rurkę dostarcza mnóstwo frajdy. Z bidonami Skip Hop zyskujesz pewność, że dzieci ich nie zgubią, ponieważ mają smycz, którą można przyczepić do plecaka. 

bidony skip hop,bidon skip hop

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów