Dzieci potrzebują plecaków do przedszkola i szkoły. Warto wykorzystać plecaki Skip Hop, aby rano chętniej wychodziły z domu. Kolorowym plecakom Skip Hop trudno się oprzeć ze względu na wspaniałą kolorystykę i zastosowane motywy, które działają na wyobraźnię dzieci. Atrakcyjnie zaprojektowane plecaki Skip Hop są również niezastąpione podczas wycieczek. A może przyda się walizka Skip Hop?  Z czystym sumieniem można powiedzieć, że niektóre modele plecaków to dwa w jednym, co oznacza, że pełnią równocześnie rolę walizki Skip Hop.

 

Dlaczego warto kupić plecak i walizkę Skip Hop?

 

  •          Funkcjonalne i pojemne – do plecaka Skip Hop zmieści się wszystko, co jest  niezbędne dziecku do przedszkola, szkoły lub podczas wycieczki. Plecak składa się z głównej dużej komory i mniejszej kieszonki.

 

  •          Interesujący design – zdecydowanie plecakowi Skip Hop niczego nie brakuje, ponieważ jest nie tylko praktyczny, ale również zapewnia przyjemne wrażenia estetyczne. Dzieci intensywnie reagują na kolory i chętnie wybierają rzeczy inspirowane wizerunkami zwierząt. Większość kolekcji Skip Hop posługuje się właśnie motywami ze świata zwierzęcego. Również praktyczna walizka Skip Hop jest utrzymana w tym stylu.

 

  •          Wysuwana rączka – dostępne są plecaki w tradycyjnym wydaniu, które można nosić wyłącznie na plecach, ale w części modeli zainstalowano wysuwaną rączkę, która powoduje, że plecak zamienia się w walizkę. Komfortowa walizka Skip Hop łatwo przesuwa się po podłożu dzięki kółkom, ale w każdej chwili można zrezygnować z rączki i z powrotem nosić ją jak plecak.

Zobacz wszystkie produkty marki Skip hop

plecak skip hop,plecaki skip hop,walizka skip hop,walizki skip hop

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów