Niemowlęta i starsze dzieci mają do dyspozycji matę Skip Hop, która ułatwia im stawianie pierwszych kroków i wspomaga rozwój. W przeciwieństwie do niektórych mat innych producentów mata piankowa Skip Hop nie wydziela nieprzyjemnego zapachu i jest pozbawiona substancji toksycznych. Skip Hop mata playspot sprawdza się nie tylko w domu, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów.

 

Dlaczego warto kupić maty edukacyjne i piankowe Skip Hop?

 

  •          Bezpieczne dla niemowląt i starszych dzieci – ze względu na wykorzystanie nieszkodliwych materiałów, staranny projekt i wykończenie niemowlęta i starsze maluchy mogą na matach Skip Hop leżeć, bawić się i próbować chodzić bez żadnego ryzyka. Skip Hop mata piankowa jest stworzona z myślą o potrzebach najmłodszych i wymaganiach rodziców.

 

  •          Amortyzują upadki – dzięki elastycznym matom Skip Hop upadki stają się mniej bolesne. Odpowiednio skonstruowana mata Skip Hop sprzyja raczkowaniu i stawianiu pierwszych kroków. Na macie Skip Hop dzieci chętniej próbują wstawać.

 

  •          Wielofunkcyjne – mata edukacyjna Skip Hop może służyć jako dywan w pokoju dziecka i miejsce do zabawy. Ze względu na to, że maty edukacyjne Skip Hop są składane jak puzzle można je łatwo przewozić i zabierać na wakacje lub korzystać z nich podczas pikniku.

 

  •          Stymulują prawidłowy rozwój dzieci – mata piankowa Skip Hop może być składana i rozkładana przez starsze dzieci. Bawiąc się matami Skip Hop, dopasowują odpowiednie fragmenty, co stymuluje logiczne myślenie. W zależności od rodzaju mata edukacyjna Skip Hop pozwala na wykonywanie różnorodnych aktywności.  

mata piankowa skip hop,mata edukacyjna skip hop,mata playspot,mata skip hop

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów