Wyjątkowa kategoria zabawek do ciągnięcia dla dzieci. Świetnie nadają się dla dzieci małych, w kilku pierwszych latach ich życia. Uczą i bawią, pomagają dziecku utrzymać równowagę, ale także wspierają jego poczucie odpowiedzialności i dbają o tężyznę fizyczną. Mają różnobarwne wzory, mogą przybierać postać stworków, zwierzątek i samochodzików.

Zabawki do ciągnięcia na sznurku są popularnym przedmiotem używanym przez dzieci od wielu wieków. Wykonane są głównie z drewna i metalu, z wszelką dbałością o detale. Wszystko po to, aby zapewnić maluchom bezpieczeństwo i spokój ducha rodziców. Zabawki do ciągnięcia i pchania zaspokajają ciekawość najmłodszych. Dzięki nim poznają świat, uczą się dodatkowych rzeczy i świetnie się przy tym bawią. Niezwykły  design sprawia, że maluchy chcą zajmować się taką zabawką. Zabawki do pchania i ciągnięcia pozwalają na spożytkowanie energii dziecięcej w sposób korzystny i skuteczny. Pomagają także na etapie uczenia się chodzenia, dzięki czemu maluch może szybciej zacząć stawiać swoje pierwsze, samodzielne kroki. Zabawki mają różne kształty i kolory, mogą być świnką, pieskiem, kotkiem, rowerkiem czy misiem. Mają różne dodatkowe elementy, które skupiają uwagę maluszka. Stymulują zmysły dziecka i uczą samodzielności. Idealne dla dzieci w różnym wieku. Mogą mieć również formę rowerka.

Kategoria zabawek do ciągnięcia i pchania jest dedykowana dzieciom do 3-4 roku życia lub starsze, np. w przypadku rowerków. Wszystkie produkty są bezpieczne i sprawdzone, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Doskonały prezent dla każdego maluszka.

Zabawka do pchania i ciągnięcia

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów