O tym, że dzieci uwielbiają przebywać na plaży bez względu na swój wiek wszyscy wiemy doskonale. Niestety… Nie każdy posiada możliwość zabierania swej pociechy w to magiczne miejsce w którym zabaw nie ma końca. Niektóre dzieci muszą zadowolić się alternatywą w postaci popularnej piaskownicy, którą możemy znaleźć praktycznie na każdym placu zabaw. Zarówno na plaży, jak i w piaskownicy główną rolę odgrywa piach oraz… zabawki. Posiadając taką wiedzę warto zaopatrzyć naszego smyka w zabawki na plażę stanowiące ofertę popularnego sklepu internetowego – Cały dla mamy.

Zabawki plażowe – bogaty wybór i niskie ceny

Zabawa na plaży to doskonała forma spędzenia wolnego czasu zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Najnowsza kolekcja zabawek oferowana przez markę – Cały dla mamy opiewa w zabawki na plażę dla dzieci, które powstały z najwyższej jakości materiałów pochodzących od uznanych producentów. Zabawki plażowe dla dzieci są w zupełności bezpieczne, a świadczy o tym ogromna liczba certyfikatów. Tego typu forma zabawy pozwala rozwinąć wyobraźnię naszej pociechy i dać jej możliwość wykazania się kreatywnością. Pośród klasycznych zabawek z których mogą korzystać dzieci w różnym wieku w ofercie istnieje odrębna grupa opiewająca w zabawki na plażę dla niemowląt. Zapraszamy do skorzystania z tej fantastycznej oferty – satysfakcja gwarantowana.

Ulubiona wakacyjna destynacja rodzin z małymi dziećmi? Plaża! Najlepiej piaszczysta, z dostępem do ciepłej i czystej wody. Dlaczego? Dzieci uwielbiają zabawy w piasku i w wodzie, a urlop spędzony nad piaszczystym brzegiem morza, oceanu lub jeziora to nielimitowany dostęp do tych właśnie najbardziej pożądanych atrakcji. Wakacyjny czas możemy urozmaicić wyposażając nasze dzieci w topowe zabawki do piasku i na plażę oraz funkcjonalne akcesoria do pływania. W jakie zabawki plażowe dla dzieci warto zainwestować? 

Łopatki, wiaderka i inne zabawki do piasku

Współczesne zabawki do piasku to coś więcej niż tradycyjne wiaderko, łopatka i grabki. Designerskie zabawki, wykonane z najwyższej jakości tworzyw dostępne są w niezwykłych, mniejszych i większych zestawach, tych maksymalnie kompaktowych (zabawki o zaskakujących kształtach, wkładane jedna w drugą), i tych rozbudowanych, dostępnych w wygodnych torbach do przenoszenia lub wózkach do przewożenia. W naszej ofercie znajdują się m.in. akcesoria do zabawy w piasku i w wodzie marki QUUT (konewki, wielofunkcyjne łopatki, foremki i wiaderka itp.), a także rewelacyjne zestawy B.Toys (ciężarówka z akcesoriami, kaskada do wody i piasku, olbrzymie samochody i bogate zestawy rozmaitych zabawek). 

Deski i akcesoria do pływania

Akcesoria do zabawy w wodzie mają przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo dzieciom, a także uatrakcyjniać pluskanie i pływanie. Dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z wodą i nauką pływania możemy wyposażyć w płetwę rekina (innowacyjne rozwiązanie ułatwiające naukę lub doskonalenie pływania) lub kolorową deskę do pływania (z ulubionymi dziecięcymi motywami: rekina, krokodyla, jednorożca czy syrenki, wybrane modele wyposażone są dodatkowo w funkcjonalny schowek / komorę, np. na okularki do pływania lub piłkę do nurkowania). Do oglądania podwodnego świata przydadzą się okularki (dostępne w wielu wzorach i kolorach, m.in. z brokatem, dziewczęcymi rzęsami czy motywem rekina), a do oddychania pod wodą posłużą specjalne rurki do nurkowania (oczywiście w fantazyjnej odsłonie flaminga, syrenki czy rekina). 

Zabawki na plażę

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów