Regularne zjadanie posiłków to jedna z najistotniejszych zasad zdrowego odżywiania! Dzieci spędzające w szkole kilka godzin dziennie bezwzględnie powinny mieć możliwość zjedzenia drugiego śniadania, lunchu lub obiadu - w zależności od tego, w której części dnia przebywają w placówce. Chcemy mieć kontrolę nad tym, co jedzą nasze dzieci poza domem i nie zdawać się na szkolny sklepik lub catering? Wyposażmy ucznia w szkolny lunchbox, śniadaniówkę lub dowolne pudełko śniadaniowe, które będziemy mogli napełniać pożywnymi smakołykami. Lunchbox dla dzieci to jedna z najpopularniejszych propozycji renomowanego sklepu internetowego – Cały dla mamy. Kreatorzy marki doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb rodziców oraz ich pociech i właśnie na ich fundamencie zrodził się pomysł stworzenia nowoczesnego i praktycznego produktu jakim jest lunchbox termoizolacyjny.

Bogata kolekcja pozwala zapewnić odpowiednią temperaturę produktów spożywczych. Na szczególną uwagę zasługuje także ogrom możliwości jakie niesie ze sobą innowacyjny produkt jakim jest lunchbox dla dzieci. Wykończenie ze specjalnym uchwytem na czele gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilizację w trakcie podróży, zaś wysokiej jakości materiały z jakich został wykonany nie zawierają szkodliwego PCV. Dodatkowa kieszeń z pewnością posłuży jako miejsce przechowania kluczy, bądź innych dodatkowych przedmiotów. Ponadto lunchbox dla dzieci zawiera specjalne miejsce na wpisanie danych naszej pociechy.

Lunchboxy i torby termiczne dla dzieci w najniższych cenach

Wspomniana kategoria to nie tylko nowoczesne lunchboxy -  to także szeroki wybór toreb na lunch. Śniadaniówka termiczna dla dzieci może przechować spore posiłki zarówno dla malca, jak i jej mamy. Torba termiczna dla dzieci z powodzeniem zmieści zarówno box dla dzieci, jak również butelki z napojami oraz wiele innych akcesoriów.  Warto dodać, iż na klientów czeka mnóstwo atrakcyjnych wzorów, kształtów i form, które dzięki bogatej kolorystyce stanowią także walor wizualny. Torba na lunch dla dzieci to rozwiązanie wszystkich doczesnych problemów z przechowywaniem pożywienia. Zapraszamy!

Szkolne lunchboxy

Lunchboxy dla dzieci to doskonałej jakości pojemniki, umożliwiające nie tylko zapakowanie wielodaniowego posiłku, ale również maksymalnie wygodną konsumpcję. Możemy wybrać lunchbox dla dziecka ze sztućcami wielorazowego użytku w komplecie, składający się z jednego lub kilku pojemników, wyposażony w wygodne przegródki, zamykany wygodnym, elastycznym paskiem (dodatkowe zabezpieczenie gwarantujące szczelność lunchboxu), bądź lunchbox w formie torby czy plecaczka, z dodatkową izolacją termiczną pozwalającą na bezpieczne przechowanie żywności przez kilka godzin. Lunchboxy to idealna propozycja dla dzieci, które poza domem spędzają sporą część dnia! 

Wygodne śniadaniówki dla dzieci

Śniadaniówki to nic innego jak kompaktowe pudełka śniadaniowe dla dzieci, w których znajdzie się miejsca na kanapkę, niewielki deser oraz ulubione warzywo lub owoc. Wybierając śniadaniówkę dla dziecka zwróćmy uwagę nie tylko na jej rozmiar i design (dzieci uwielbiają kolorowe pudełka na jedzenie, z bajkowymi czy zwierzęcymi motywami!) oraz sposób zamykania (zamknięcie powinno być solidne, ale równocześnie łatwe w obsłudze), ale również tworzywo, z którego została wykonana - powinno być bezpieczne w użytkowaniu i kontakcie z żywnością, bez BPA. Dodatkowym atutem będzie możliwość mycia pojemnika w zmywarce. Do wyboru mamy pojedyncze śniadaniówki z funkcjonalnymi przegródkami oraz pudełka śniadaniowe w zestawach, składających się z kilku mniejszych pojemników.

Lunchboxy i pudełka śniadaniówki dla dzieci

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów