Podróżowanie samochodem z dzieckiem to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Zapewnienie maluchowi odpowiedniej rozrywki na całą drogę to jednak nie wszystko. Równie ważne są komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Kluczowe są one zwłaszcza w ciepłe i słoneczne dni. Wtedy to praktyczne i estetyczne osłony lub rolety przeciwsłoneczne do samochodu powinny towarzyszyć wszystkim rodzinnym podróżom. Bez względu na to, czy jest to jedynie krótka przejażdżka, czy długa trasa na wyczekiwane wakacje. Przygotowując się do drogi warto wyposażyć ekwipunek w kilka niezbędnych akcesoriów zmniejszających wszelkie ryzyko. Do najważniejszych zaliczamy solidny i niezawodny fotelik, lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie, a także akcesoria dodatkowe, które pozwolą komfortowo spędzić podróż naszemu smykowi. Jednym z nich jest roleta samochodowa dla dzieci.

Rolety samochodowe dla dzieci

Co zrobić, by ostre promienie słońca nie uprzykrzyły nam skutecznie podróży? To proste! Pogodą na zewnątrz i komfortem jazdy pozwolą cieszyć się naszemu maluchowi specjalne rolety i osłonki na szyby samochodowe. Wśród produktów dostępnych w ofercie akcesoriów samochodowych znaleźć można przede wszystkim funkcjonalne rolety samochodowe dla dzieci. Roleta przeciwsłoneczna do samochodu dla dzieci to doskonały pomysł na skuteczne ograniczenie występowania promieni słonecznych, które poza uciążliwością mogą przysporzyć wielu infekcji skóry, a nawet niebezpiecznych chorób. Renomowany sklep internetowy – Cały dla mamy z myślą o rodzicach borykających się z tego typu problemami przygotował specjalną ofertę opiewającą w kolekcję , której trzon stanowią rolety samochodowe dla dzieci.

Z powodzeniem chronią one szkraby przed promieniami słonecznymi, jakie docierają do wnętrza auta w trakcie podróży. Zasłonki tego typu składają się jedynie z materiału, drucianej ramki i przyssawki, co zapewnia łatwość montażu. Oprócz nich, w naszym sklepie online zgromadziliśmy również popularne zasłonki przyczepiane elektrostatycznie. Ten typ mocowania czyni je jednymi z najbezpieczniejszych osłonek na szyby samochodowe. Pozbawione twardych i ostrych elementów nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia dziecka. Możemy zamontować je lub ściągnąć samodzielnie w kilkanaście sekund. Ich sporym atutem jest również wysoka odporność na zabrudzenia i łatwość czyszczenia.

Rolety samochodowe ze specjalnymi motywami dla dzieci

Czym kierować się przy wyborze rolet przeciwsłonecznych lub osłonek na szyby samochodowe? Poza skutecznością działania, jakością wykonania czy bezpieczeństwem użytkowania nie bez znaczenia jest też estetyka produktów. Rolety i osłonki, dostępne w taj kategorii, utrzymane zostały w przykuwającej wzrok dziecka kolorystyce i opatrzone atrakcyjnymi motywami. Kosmos na szybie auta? Wielobarwne kółka? A może znane i lubiane postaci z bajek? Wszystkie te kolorowe dekoracje okienne zamienią podróż w niezapomnianą przygodę, inspirując malucha do tworzenia ciekawych historii. Rolety i osłonki na szyby samochodowe to praktyczny gadżet pomagający chronić pociechę przed drażniącym blaskiem słońca i szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a jednocześnie atrakcja wizualna dla najmłodszych podróżników. Z pewnością umilą im one chwile spędzone w aucie!

Osłona przeciwsłoneczna do samochodu dla dzieci, bo liczy się komfort podróży

Podróże samochodem w słoneczne letnie dni mogą wiązać się ze sporym dyskomfortem. Wpadające przez szyby pojazdu promienie oślepiają malucha i powodują wzrost temperatury wewnątrz pojazdu. Praktyczne rolety i osłonki na szyby samochodowe skutecznie chronią przed szkodliwymi promieniami UV i uporczywym blaskiem. To sprawia, że będą idealnym rozwiązaniem dla malucha na czas podróży w letnie dni. Oprócz funkcji ochronnych, rolety i osłonki przeciwsłoneczne gwarantują dziecku możliwość swobodnego oglądania otoczenia. Wykonane z lekkiej siateczki, nie blokują widoczności na zewnątrz. W słoneczne dni szybko i wygodnie zamontować je można na bocznych szybach dzięki solidnemu mocowaniu – za pomocą haczyków lub przyssawek, pasujących do większości szyb samochodowych. Materiał, z którego są wykonane, nie zawija się i nie odkształca. Ciekawą opcją jest też automatyczne zwijanie rolet dziecięcych po naciśnięciu przycisku. Gdy nie są potrzebne, możemy szybko odsłonić szybę.

Rolety samochodowe dla dzieci

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów