PODRÓŻ

Jak uprzyjemnić spacer i podróż z dzieckiem?


Podpowiadamy Wam z jakich bardzo praktycznych gadżetów możesz skorzystać. Podróżowanie z małym dzieckiem jest niezwykłą przyjemnością, ale też wyzwaniem. Dzięki podróżom, spacerom czy wycieczkom możemy pokazać maluchowi otaczający nas świat oraz nauczyć go wielu rzeczy. Jednak, aby spacer, wyjazd czy wakacje były udane potrzebne jest do tego odpowiednie przygotowanie. Akcesoria do wózka, akcesoria do auta dla dziecka, odpowiedni plecaczek czy lunchbox, bidon oraz wiele innych przydatnych gadżetów, które umilą każdą wyprawę znajdziecie w ofercie Cały dla Mamy.

Wychodząc na spacer z dzieckiem warto pomyśleć o akcesoriach do wózka: specjalnych wkładkach do spacerówki, na których dziecku siedzi się bardzo wygodnie, a wózek się nie brudzi. Jeśli idzie zima to nie zapomnij o ciepłym śpiworku do wózka, który chroni przed chłodem, wiatrem i deszczem. Dla rodziców wygodne będą wszelkie organizery, w których możesz przenosić najpotrzebniejsze rzeczy jak np. pieluszki, jedzenie czy ciepłą herbatę dla siebie. Niezwykle praktyczny i podręczny będzie organizer i torba do wózka Skip Hop. Dzięki wielu przegródkom włożymy do niego wiele potrzebnych nam rzeczy podczas spaceru. Pojemny organizer do wózka La Millou będzie wyglądał elegancko na wózku dziecka, a jednocześnie będzie bardzo praktyczny. Jedna, obszerna komora organizera zmieści wiele akcesoriów dla mamy i dziecka. Idąc na spacer przydatne będą też uchwyty na kubek do wózka. W tych specjalnych uchwytach mama lub tata mogą przewozić dla siebie zimny napój lub gorącą kawę czy herbatę.
Także o wygodzie rodziców podczas zimowych spacerów pomyślało La Millou projektując specjalne mufki do wózka, które chronią dłonie rodziców przed chłodem i opadami.

Kiedy dziecko podrośnie przyjdzie moment, aby kupić mu jego własny plecak do przedszkola czy walizkę na wyjazdy. 

Znajdziesz u nas także produkty odpowiednie do pogody. Na słoneczne dni, nie tylko latem, oferujemy wygodne, zdrowe i wytrzymałe przeciwsłoneczne okularki dla dzieci. A na deszczowe dni możesz wyposażyć dziecko w specjalne płaszczyki przeciwdeszczowe i parasolki.

Na długie podróże samochodem niezbędne będą lusterka do obserwacji dzieci w aucie. Także stoliki podróżnika, dla starszych dzieci pomogą im się zająć w długich podróżach. Dla tych, co chcą obejrzeć bajkę w samochodzie przydatne będą uchwyty na tablet montowane na siedzeniu kierowcy lub pasażera.

na stronę
Pokazuje 1 - 100 z 551 elementów
Pokazuje 1 - 100 z 551 elementów