Ze względu na delikatny organizm dziecko wymaga zawsze odpowiedniego ubrania, w którym liczą się detale takie jak apaszka La Millou. Istotna jest zarówno ochrona przed zimnem i wiatrem, jak i przed słońcem. Niestety maluchy nie zawsze pozwalają sobie założyć niezbędne akcesoria, ale chustki La Millou stanowią wyjątek ze względu na zastosowanie miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów.

Dlaczego warto kupić apaszki i chustki La Millou?

 

  •          Wielofunkcyjność – chustki La Millou służą do ochrony szyi i głowy. Można je wiązać na różne sposoby, dzięki czemu uzyskuje się również wygodną opaskę. Również apaszka La Millou stanowi dogodne rozwiązanie.

 

  •          Na chłodne i ciepłe dni – chusta La Millou jest dostępna w różnych wersjach, dzięki czemu można ją dopasować do każdej pogody. Wykonana z jednej warstwy materiału jest przewiewna i zapewnia przed przegrzaniem w ciepłe dni.  Przydatna będzie również apaszka La Millou, szczególnie na wiosnę, gdy największym zagrożeniem dla zdrowia jest chłodny wiatr.

 

  •          Starannie dobrane kolory i wzory – apaszki La Millou i chusty wyróżniają się przepiękną kolorystyką i wzorami, które są atrakcyjne dla dzieci. Oryginalna chusta La Millou jest zdobiona m.in. jednorożcami i łabędziami.

 

  •          Praktyczne detale – dzięki regulowanym zapięciom apaszki La Millou łatwo dostosować do obwodu szyjki dziecka. Chusty z podwójnego materiału skutecznie zastępują nielubiane przez dzieci czapeczki. La Millou oferuje również inne akcesoria, które można kompletować z apaszkami i chustami. 

chustki La Millou,Apaszki La Millou,Zawieszki do smoczka La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 49 elementów