Wybór pościeli i poduszek jest ważny dla każdego, a dzieci jeszcze intensywniej reagują na materiał, z którego są uszyte i kolory oraz wzory. Pościel La Millou przykuwa uwagę pięknymi barwami, które nie męczą oczu dziecka i sprzyjają prawidłowemu rozwojowi jego wzroku. Starannie wykończona, piękna pościel sprzyja szybkiemu zasypianiu i głębokiemu relaksowi. Śpiąc w pościeli La Millou, dzieci budzą się pełne energii.

Pościel i poduszki są uszyte z miękkich, przyjaznych wrażliwej skórze, materiałów. Stosowana jest wysokogatunkowa bawełna, która odpowiednio reguluje temperaturę podczas snu i zapewnia odprowadzenie wilgoci. Płaskie poduszki gwarantują optymalne podparcie dla główki dziecka. Bogata gama kolorystyczna umożliwia dopasowanie pościeli i poduszek do najbardziej wybrednych gustów rodziców, jak i starszych dzieci, które potrafią wskazać, co im się podoba, a co nie. Urocze poduszki La Millou świnki stanowią nie tylko praktyczne rozwiązanie do snu, które można wykorzystać w wózeczku, ale służą również jako przytulanki.

Dzieci chętnie się do nich tulą i ciągną za ogonki lub uszka. Oprócz barwnych i wzorzystych świnek dostępne są również poduszki Angel’s Wings La Millou o specjalnym wyprofilowaniu, które amortyzuje wstrząsy podczas spacerów w wózeczku lub jazdy samochodem. Idealnie dopasowują się do główki i zmieniającej się pozycji dziecka. Zastosowanie delikatnej, bambusowej tkaniny powoduje, że rewelacyjnie sprawdzają się, gdy za oknami słońce świeci coraz mocniej. Pościel i poduszki La Millou to kwintesencja funkcjonalności i wspaniałej estetyki. 

pościel La Millou

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów